ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Azja Express - kto wygrał finał? Sprawdź, kim są zwycięzcy Azja Express!

Azja Express - kto wygrał finał? Sprawdź, kim są zwycięzcy Azja Express!

30.11.2016, godz. 22:11
Azja Express odc. 13 - finał
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express - finał programu już dziś! 30 listopada 2016 roku zostanie wyemitowany ostatni odcinek nowego show. W ostatecznym wyścigu zobaczymy trzy pary: Agnieszkę Włodarczyk i Marię Konarowską, Izabellę Miko i Leszka Stanka oraz Michała Żurawskiego i Ludwika Borkowskiego. Kto z nich jako pierwszy dotrze na metę i wygra Azja Express?

Kto wygrał Azja Express? Odpowiedź na to pytanie poznamy już dziś, 30 listopada 2016 roku, około godziny 23. Do finału Azja Express przeszły trzy pary: Agnieszka Włodarczyk i Marysia Konarowska, Iza Miko i Leszek Stanek, oraz Michał Żurawski i Leszek Borkowski. Co zobaczymy w ostatnim odcinku programu? Przypomnijmy, że finisz wyścigu to Tajlandia. Już w zwiastunie widać, że uczestnicy będą zaciekle rywalizować o zwycięstwo. Dojdzie do drobnego wypadku! Michał Żurawski w ferworze walki zostanie ranny. Z bandażem na twarzy będzie przemierzać ostatnie kilometry wyścigu. Czy Agnieszka Włodarczyk i Marysia Konarowska znowu dopną swego przy 'drobnej' pomocy miejscowych mężczyzn? O tym wszystkim dowiemy się dzisiaj wieczorem.

Gdzie i o której oglądać Azja Express?

Azja Express odc. 13 w telewizji zostanie wyemitowany tradycyjnie o godzinie 21:30. Ci z was, którzy liczą na transmisję online mogą być zawiedzeni. Azja Express odc. 13 online na stronie player.pl będzie można obejrzeć dopiero kilka godzin po emisji w TV. UWAGA! Nazwiska zwycięzców Azja Express podamy w tym artykule tuż po zakończeniu programu, czyli około godziny 23:00.

Zwycięzcami Azja Express zostali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

ZOBACZ: Kaczoruk o wsparciu Wojewódzkiego po Azja Express: jestem porażona tym, na co się porwał

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: