ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Azja Express odc. 10 - relacja NA ŻYWO! Renata Kaczoruk odpadła!

Azja Express odc. 10 - relacja NA ŻYWO! Renata Kaczoruk odpadła!

09.11.2016, godz. 21:42
Azja Express odc. 10
W tym odcinku odpadnie jedna z par foto: x-news

Azja Express - w 10. odcinku odpadła jedna z par. Tym razem mężczyźni zawiązali sojusz przeciwko Renacie. Niektórzy z zawodników mają już dosyć jej zachowania, czego już nie ukrywają. W 10. odcinku Azja Express odpadła Renata Kaczoruk i Weronika Budziło!

Azja Express odcinek 10 to kolejny etap wyścigu w Kambodży. Tym razem przygoda rozpocznie się na plantacji drzew kauczukowych. W czasie, gdy uczestnicy będą pokonywać kolejne trudności Agnieszka Włodarczyk i Marysia Konarowska będą mogły odpocząć - to one zdobyły w ostatnim odcinku immunitet. To oznacza również, że one nie odpadną w dzisiejszym odcinku. Przypominamy, że w programie wciąż pozostają: Iza Miko i Leszek Stanek, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

Relację na żywo z 10 odcinka Azja Express rozpoczniemy o 21:30. To właśnie wtedy startuje emisja programu w TVN. Azja Express w internecie można oglądać na stronie player.pl dopiero po emisji programu!

ZOBACZ: Spisek w Azja Express! Uczestnicy wyeliminują Renatę Kaczoruk? [WIDEO]

22:51 Pascal i Paweł oraz Ludwik i Michał docierają do mety razem. Renia i Weronika dotarły na metę jako trzecie, ale ze względu na karę z poprzedniego odcinka spadają na ostatnie miejsce. To oznacza, że odpadają z programu. "To właśnie karma wraca, chciałaś nas się pozbyć z programu i teraz jesteś tutaj" - Leszek zwrócił się do Reni. "Dziewczynki jesteście aniołami, uwielbiamy was" - zwróciła się do Włodarczyk i Konarowskiej Renata Kaczoruk. Łez wzruszenia nie zabrakło podczas wzajemnego pożegnania Reni i Weroniki. Dziewczy podziękowały sobie za świetną współpracę.

22:40 W końcu na trasie Michał i Ludwik wyprzedzili samochód Renaty. "Zupełnie na chłodno w naszym interesie byłoby, aby odpadł Michał i Ludwik lub Paweł i Pascal" - podsumowuje za kulisami Weronika. "Po prostu bez litości. Było bardzo gorąco" - dodaje Renia. Kolejne zadanie! Jeżeli zdecydują się na prawdziwy tatuaż pojadą najkrótszą drogą. Weronika oraz Michał decydują się na prawdziwy! "Nigdy nie chciałam mieć tatuażu" - wyznaje już za kulisami Weronika. "Jesteś taka dzielna" - wspiera koleżankę modelka. "Nie mów do mnie, prosiłam cię" - próbuje zatkać usta partnerce Weronika. Na prawdziwy tatuaż zdecydował się również Pascal. Podobnie zrobił Stanek. "Kur**a dupe se mogłem zrobić" - jęczy Stanek podczas wykonywania tatuażu. "Nasze teamy mają za wiele do zarzucenia Reni. Zawarliśmy sojusz z Pascalem i Pawłem" - wyznaje Michał. Renata zastanawia się nad rozbiciem sojuszu. Modelka planuje poprosić Pascala o to, aby dał jej dzisiaj fory. "No nie wiem, oni chcą, abyś odpadła Renia" - zauważa chłodno Weronika. Budziło miała rację. Renia chce zawrzeć układ z Pascalem, ale ten odmawia. "To jest gra. I tak ktoś odpadnie".

22:30 Spięcie Reni i Pascala podczas zatrzymywania auta. Kucharz zaczyna przedrzeźniać Renię. "Jak robisz presję, to ja też robię presję i jestem straszny wtedy" - podsumowuje kucharz. "My tak rozmawiamy wszyscy, że ona czasem nie zachowuje się fair play" - tłumaczy Brodnicki za kulisami. Już w samochodzie Kaczoruk żali się partnerce na zachowanie przeciwnika. "Czasem się Renia za bardzo spinasz".

22:19 "Nam też na tym zależało, aby być blisko ulicy i jak najszybciej złapać samochód" - zdradza Paweł. Jego strategia się opłacała - razem z Pascalem, jako pierwsi łapią autostop. Niestety ich szczęście szybko mija. Kierowca wysadził ich na obwodnicy. Podobny problem ma Michał i Ludwik. Do punktu kontrolnego jako pierwsi docierają Leszek i Iza. Zadanie polega na łapaniu tarantuli, przeniesieniu ich do miejsca, gdzie tarantule są smażona, a następnie... zjedzenie tarantuli. "Trzymaj, bo mogę rzygać" - krzyczy do Izy Leszek. Weronika zapowiada, że nie zje pająka. "Wera weź ją, bo inaczej będziesz musiała ją zjeść" - krzyczy Renia. Tymczasem Michałowi puszczają nerwy. Po dotarciu na punkt kontrolny zaczyna krzyczeć i przeklinać "Gdzie tu k**a była flaga". Co ciekawe, tarantuli spróbowali zarówno Michał i Ludwik. Pascal przyznał, że była to jego pierwsza tarantula i bardzo mu smakowała. Pascal postanawia zawrzeć sojusz z Michałem i Ludwikiem.

22:12 Uczestnicy otrzymują wiadomość od organizatorów. Wyścig się zatrzymuje. Od momentu zatrzymania zawodnicy mogą iść jedynie przez pół godziny. Walka jest zawzięta! Celebryci zaczynają biec! "Jestem szowinistą, nie lubię przebywać z kobietami" - wyznaje Michał Żurawski. Aktor i jego partner, Ludwik, pracują nad strategią pod tytułem "jak być lepszym od Reni i Weroniki". "My napewno się nie poddamy i będziemy trzymać się im na ogonie" - podkreśla Paweł. W czasie, gdy wszyscy muszą prosić się o przenocowanie Marysia i Agnieszka korzystają z luksusu immunitetu. "Nie wiem, czy ten pokój był tak super, czy po prostu nasza perspektywa jest tak zmieniona" - zachwyca się Marysia.

22:03 Tymczasem Iza i Leszek podróżują z mężczyzną, który... ma broń. "On ma broń" - zauważa Stanek. "Bo jest policjantem" - uspokaja partnera Miko. Aktorka podczas emisji 10. odcinka Azja Express prowadziła livestream na żywo na Facebooku.

21:57 "Jakby ktoś chciał przeprowadzić z nami inteligentną rozmowę, to jesteśmy dostępne" - stwierdziła Marysia. Tymczasem Weronika i Renata świetnie sobie radzą. Walkę o amulet wygrywają właśnie one. Agnieszka i Marysia wyłożyły się na układaniu puzzli. Renia znowu "w nagodę" musiała zdecydować, która z par otrzyma utrudnienie. Los zdecydował, że utrudnienie otrzymali Pascal i Paweł.  Paweł musiał nauczyć okolicznych mieszkańców jakiejś polskiej piosenki. Miejscowy mieszkańcy mieli zaśpiewać ją przed Agnieszką i Pascalem. Pascal musiał odgadnąć, co to za utwór. Poszło im nadzwyczaj dobrze. Na to zadanie poświęcili tylko 7 minut.

21:52 Walka o amulet stoczy się pomiędzy Renatą i Weroniką a Agnieszką i Marysią. To będzie walka polegająca na przenoszeniu i układaniu kauczukowych puzzli wózkiem widłowym. Marysia ma problemy z odróżnianiem stron lewej i prawej. Ten sam problem ma Weronika. "Weronika świetnie sobie radziła nawet, niesłuchając moich komend" - oceniała za kulisami Renata. "Ja byłam pilotem, najgorszym na świecie, ale pilotem" - wyznała skruszona Marysia.

21:48 Z łapaniem autostopu największy problem miał Leszek i Iza. Uczestnicy siedzący obok miejscowych kierowców wciąż ich dopingowali do szybszej jazdy. "Go, go, go mistrzu go" - poganiał kierowcę Ludwik. "Traktowałyście tą karę bardzo poważnie. Chyba szłyście po trupach. Jesteście pierwsze" - przywitała na punkcie kontrolnym Renatę i Weronikę Agnieszka Szulim.

21:42 Wyścig wystartował. Pierwsza meta będzie w fabryce gumy. Renata i Weronika jeśli dzisiaj nie będą pierwsze albo drugie - odpadają. Za kulisami Renata tłumaczy, że było to dla nich bardzo duże obciążenie. Faktycznie w 10. odcinku Azja Express po dziewczynach było widać ogromną determinację. "Nie byłam w stanie zapanować nad sytuacją, byłam w amoku" - komentuje Renia. Już na początku doszło do nieporozumienia między Weroniką a Renatą. Budziło twierdziła od samego początku, że jadą w niewłaściwą stronę. Modelka upierała się, że to ona ma rację. Było inaczej. To Weronika miała rację. "Renata jak to Renata. Znowu nie wiedziała i znów się pomyliła" - ocenił Stenek.

21:30 W ostatnim odcinku Renata Kaczoruk i Weronika Budziło nie nazbierały mrówek do pojemniczka. Przez to dzisiaj czeka ich kara. Jaka? Zanim poznamy odpowiedź na to pytanie czas na pierwsze zadania. 10. odcinek Azja Express zaczyna się od zbierania kauczuku. Uczestnicy muszą nazbierać dokładnie 2 kilogramy kauczuku z dokładnością do 100 gramów. Kto pierwszy upora się z tym zadaniem - rusza w wyścig. Świetnie z tym zadaniem radzą sobie Pascal i Paweł. Przy okazji dowiadujemy się, że kara Renaty i Weroniki polega na tym, że w ostatecznym wyścigu spadną dzisiaj o oczko niżej w kwalifikacji. - Nie fajnie - podsumowała zmartwiona Renia.

Przed rozpoczęciem 10. odcinka Azja Express zajrzeliśmy na konta społecznościowe uczestników wyścigów, a tam... Takie oto cudowne zdjęcia i flmy:

Dotarliśmy nad WODOSPAD!! #dreamplaces #waterfall #tripthroughasia #nature #lifeisbeautiful #happytobehere @azjaexpresstvn

Film zamieszczony przez użytkownika Maria Konarowska (@mariakonarowska) 9 Lis, 2016 o 6:44 PST

Przy okazji emisji 10 odcinka Azja Express Leszek Stanek przygotował bardzo ważne przesłanie dla wszystkich fanów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: