ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Azja Express odc. 4: Renata nie pomogła Majdanom. Perfekcyjna "Brawo Renatka"

Azja Express odc. 4: Renata nie pomogła Majdanom. Perfekcyjna "Brawo Renatka"

28.09.2016, godz. 14:29
Azja Express odc. 4 Renata Kaczoruk nie pomogła Majdanom
foto: Agencja TVN/x-news

W 4. odcinku Azja Express będziemy świadkami narastającego konfliktu między Renatą Kaczoruk i Małgorzatą Rozenek? Do takich wniosków można dojść, po obejrzeniu opublikowanego przez twórców programu fragmentu 4. odcinka. Kaczoruk odmówi pomocy Majdanom!

Renata Kaczoruk w 4. odcinku  Azja Express znowu podpadnie widzom? Z fragmentu opublikowanego na stronie programu dowiemy się, że partnerka Kuby Wojewódzkiego nie udzieliła pomocy Małgorzacie Rozenek i Radkowi Majdanowi. Czy będziemy świadkami narastającego konfliktu między Rozenek a Kaczoruk? Oczywiście może być to jedynie kwestia montażu, a wyrwany z kontekstu fragment nie jest wystarczająco obiektywy. Faktem jest, że na ujawnionym filmie zobaczymy sytuację, w której modelka odmawia zatrzymania ciężarówki, gdy na drogę wybiega Perfekcyjna. Jak na zachowanie Renaty zareagowała Perfekcyjna? Małgosia z przekąsem zaczęła dziękować i gratulować partnerce Wojewódzkiego:

- Brawo Renatka! - krzyczała przepełniona frustracją żona Majdana.

Tymczasem Renata Kaczoruk na zakończenie dnia skomentowała całą sytuację następującymi słowami:

- Wydami mi się, że zaskakuję tym, jak potrafię być stanowcza i potrafię ubiegać się o swoje - przyznała dumna partnerka Wojewódzkiego.

ZOBACZ: Renata Kaczoruk złamała umowę z uczestnikami Azja Express. Rozenek jest na nią wściekła

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: