ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Azja Express odc. 5. Hanna Lis: "Jesteśmy nieumyci bardzo, wybitnie"

Azja Express odc. 5. Hanna Lis: "Jesteśmy nieumyci bardzo, wybitnie"

05.10.2016, godz. 14:00
Azja Express: Hanna Lis i Łukasz Jemioł
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express: w 5. odcinku uczestnikom zacznie doskwierać... brud! Na nieumycie zacznie narzekać Hanna Lis. Prezenterka rozzłości swoim wyznaniem Łukasza Jemioła, który oburzony krzyknie do kamerzysty "wytnijcie to!". Co jeszcze czeka nas w 5. odcinku Azja Express? Sprawdź!

Azja Express odcinek 5 już bez ulubieńców widzów - Rozenek i Majdana. Ich miejsce mają szansę zająć Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Ich kłótnie są równie popularne, co teksty Małgoni do Radzia. W 5. odcinku Azja Express zobaczymy zabawną sprzeczkę między Hanną Lis a Łukaszem Jemiołem. Po nocy spędzonej w spartańskich warunkach prezenterka przyzna z rozbrajającą szczerością "Jesteśmy nieumyci bardzo, wybitnie". Ta szczerość podziałała jak płachta na byka na Łukasza Jemioła. "Wytnijcie to! Hanka, co ty mówisz?! Po co to mówisz? Czy musisz mówić takie rzeczy?" - oburzał się projektant. W odpowiedzi usłyszał tylko "No ale co? Gdzie tu masz prysznic?".

5. odcinek Azja Express zostanie wyemitowany 05.10.2016 o godzinie 21:30 jak zawsze w stacji TVN. Co oprócz kłótni między Hanną Lis a Łukaszem Jemiołem czeka nas w programie? Sześć par dotrze do Laosu, gdzie przyjdzie im zmierzyć się z niemożliwym wręcz zadaniem, odnalezienia "własnego" mnicha. Na punkcie kontrolnym w Louang Prabang pierwsze trzy pary zawalczą o amulet wart pięć tysięcy złotych. Uczestnicy będą musieli wykazać się niezwykłą spostrzegawczością, równowagą i jednocześnie dostosować się do zasad panujących w miejscu kultu. Przypominamy, że w tym odcinku nikt nie odpada. Stawką, o którą walczą zawodnicy jest immunitet.

ZOBACZ: Hanna Lis rozpacza po odpadnięciu Rozenek i Majdana

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: