ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Express odcinek 3 - relacja NA ŻYWO!

Azja Express odcinek 3 - relacja NA ŻYWO!

21.09.2016, godz. 21:40
Azja Express odc. 3
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express odcinek 3 online! Program z odcinka na odcinek cieszy się coraz większą popularnością. Być może to zasługa Małgorzaty Rozenek i jej złotych cytatów. Gwiazdy mają już za sobą pierwsze załamania i kryzysy, to jednak nie koniec. Co czeka nas 3. odcinku? Tydzień temu odpadł Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak. Tym razem żadna z par nie będzie musiała wracać do kraju. W zamian za to celebryci powalczą o immunitet. Kto go zdobędzie? Odpowiedź poznacie w naszej relacji NA ŻYWO z Azja Express

3. odcinek Azja Express w wersji online będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie programu dopiero po emisji programu. Tym, którzy nadal nie wiedzą, gdzie oglądać Azja Express w TV przypominamy, że program, jak co środę, zaczyna się o godzinie 21:30 na kanale TVN. Z jakimi zadaniami bohaterowie show będą musieli zmierzyć się w 3. odcinku Azja Express? Pierwszy etap wyścigu to dotarcie do punktu kontrolnego. Para, która przybędzie jako pierwsza będzie mogła zawalczyć o amulet. Każdy amulet ma swoją określoną wartość. Zdobyte w walkach amulety finałowa para wymieni na gotówkę. Przypominamy, że w dzisiejszym odcinku nikt nie odpada. W zamian za to zwycięzcy całego odcinka zdobędą immunitet, czyli prawo do odpoczynku od życia za dolara dziennie.

Relację na żywo z 3. odcinka Azja Express zaczynamy punktualnie o godzinie 21:30!

22:54 Dzisiaj na metę jako pierwsi przybyli Hanna i Łukasz! "Ja skakałam jak małe dziecko. Dawno się tak nie czułam" - wyznała dzienniarka. Dzięki temu Lis i Jemioł otrzymują immunitet i dzień wolnego. "Najedz się za nas" - krzyczy do Hanny Lis Małgorzata Rozenek.

22:45 "One mają niebieskie paluchy od prania" - zauważa Ludwik Borkowski. Był blisko. Niebieskie palce mają góralki, które zajmują się farbowaniem tkanin w indygo. Po dotarciu na górę uczestnicy dowiadują się, że resztę podróży muszą pokonać na skuterach. "To było fajne, to było bardzo radosne" - ocenia Renata. Zupełnie innego zdania jest Hanna Lis "To jest w ogóle prośba o jakieś nieszczęście". Pascal dopuszcza się sabotażu. Do kierowcy, który wiezie Łukasza Jemioła krzyczy "Stop". Na szczęście Hanna Lis wybacza przeciwnikom. Jako pierwsze na metę przybywają Renata i Weronika, niestety bez kobiety z niebieskimi palcami. Dziewczyny muszą szukać dalej. Podobny problem ma Łukasz Jemioł. Projektant biega po okolicy i wrzeszczy "Woman with blue fingers". "Lubię być pierwszy na mecie, ale potrafię też przegrywać" - podsumowuje partner Hanny.

22:30 Po przebudzeniu uczestników czeka kolejne zadanie. Muszą znaleźć kobietę z niebieskimi palcami. Pascal gubi część bagażu - konkretnie przypinaną do boku nerkę. Jest wściekły. "Trzeba się skupić, bez emocji" - upomina kucharza Paweł. Między panami dochodzi do nieporozumienia. "Zapomnieliśmy o zasadzie, że nie łapiemy ciężarówek, gdy śpieszymy się na metę" - stwierdza Hanna Lis. "Chciałabym mieć immunitet, bo jesteśmy już zmęczeni tą walką" - zauważa Rozenek. Chwilę kryzysu przeżywają niemal wszyscy. "Nie chce mi się po prostu. Nie mam motywacji" - zauważa Jemioł. "Ja już chcę do domu" - stwierdza zrezygnowana Rozenek. Jednak w odzyskaniu woli walki pomaga Perfekcyjnej... pączek. Lady Rozenek po zjedzeniu łakoci od razu jest szczęśliwsza. "Podczas takiej podróży rozwijasz się jako człowiek. Doceniasz małe gesty. Liczy się tu i teraz" - filozoficznie podsumowuje Agnieszka Włodarczyk.

22:15 Azja Express odcinek 3 toczy się w górach. Czas bonusowej jazdy autem dla Renaty i Weroniki się skończył. Dziewczyny wykazują się sprytem. Wyprzedzają taksówkę, a po drodze machają pasażerowi i kierowcy. Później zatrzymują właśnie tę taksówkę. Kierowca od razu się zatrzymuje. Tymczasem Rozenek w taksówce totalnie się rozkleja. Perfekcyjna tęskni za dziećmi. Na szczęście jest Majdan, który doskonale wie, że smutną kobietę trzeba przytulić. W trakcie jazdy zawodnicy muszą się zatrzymać. Czeka ich kolejne zadanie - znalezienie noclegu. "Gdyby to była wyprawa na Lazurowe Wybrzeże to uwierz mi, ogarnęłabym wszystko w pięć minut" - informuje Majdana Rozenek. Hanna Lis i Łukasz Jemioł trafiają do pięknej posiadłości lokalnego bosa. Miejsce jest pełne przepychu. Gosia i Radek postanowili zaszaleć i w pobliskim sklepie kupują zupkę chińską. Hanna Lis przeżywa horror podczas kolacji z goszczącą ich rodziną. Jedzenie, które otrzymali jest.... bliżej niezidentyfikowane. Dziennikarka podrzuca co bardziej podejrzeane kąski projektantowi. "Zarąbię cię normalnie" - stwierdza z uśmiechem na ustach Jemioł. Jednak gorsze rozczarowanie przychodzi po kolacji. Pokój, który otrzymują jest... okropny. "Jest to jakiś kurnik. No przepraszam... Jesteśmy w jakimś ładnym miejscu, a musimy spać w jakiejś komórce obok kur" - narzeka Łukasz. Ostatecznie udało się im wynegocjować kawałek podłogi w restauracji.

22:06 Walka o autostop trwa dalej. "Było bardzo trudno złapać kogoś, kto by nas chociażby na rogatki podwiózł. Trochę zaczęło mnie to irytować" - zauważa Michał Żurawski. Ostatecznie się udaje. Panowie zatrzymują kierowcę busa. W środku jest dużo miejsca. Altruistycznie chcą zabrać ze sobą Izę Miko i Leszka Stanka. Proszą kierowcę o zatrzymanie auta, ten jednak nie spełnia ich życzenia. Co więcej szofer sprawia wrażenie bardzo nieprzyjaznej osoby. "Ciekawe, gdzie on nas wywiezie" - zastanawia się podejrzliwie Michał.

21:54 Pierwsze cztery pary docierają do punktu kontrolnego. To właśnie oni powalczą o amulet. Pierwsze miejsce zajmują Rozenek i Majdan, drugie Hanna i Łukasz, trzecie Weronika i Renata, czwarte Pascal i Paweł. Te cztery pary powalczą w nietypowej bitwie na poduszki. Dwie osoby z pary będą bić się poduszkami, podczas gdy ich towarzysze z pary będą wszystko obserwować z boku. Uwaga. Towarzysze mogą przeszkadzać przeciwnikom rzucając w nich jajkami. Cała grupa ustala na początku, że nikt nie będzie rzucał jajkami, gdyś jest to nieeleganckie. Łukasz stoczy walkę na poduszki z Renatą. Ten pojedynek wygrywa modelka. Do finału trafia Pascal, który powalczy z Weroniką. "Bardzo stresuje mnie fakt, że mogę zawieść Renatę. Wiem, że bardzo jej zależy, aby przejść do kolejnych etapów" - wyznaje za kulisami Weronika. Pascal ma problem z tym, że będzie musiał uderzyć poduszką drobniutką Weronikę. Kucharz poprosił Renatę, aby rzucała w niego jajkami. To właśnie wtedy padają słowa Rozenek "Nie w głowę Renata, no...". Tymczasem Pascal przez całe zadanie nie podniósł poduszki na Weronikę. Po zakończonej walce (wygrywają dziewczyny) reszta uczestników krytykuje zachowanie Kaczoruk, która wbrew umowy rzucała jajkami w Pascala. Weronika i Renata dzięki wygranej otrzymują bonus w postaci - auta, które podwiezie je do kolejnego etapu wyścigu.

21:50 Ze znalezieniem różnic w ubraniu miejscowych góralek najlepiej radzą sobie Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Tymczasem Michał i Ludwik zatrzymali się w połowie drogi. Tymczasem Renia i Weronika znowu mają problem z komunikacją. "Jak jedna coś ogarnia to druga się nie wtrąca" - poucza towarzyszkę Renata. Weronika za kulisami stwierdziła, że nie ma problemu z tym, że Kaczoruk lubi dowodzić.

21:36 Wyścig 3. odcinka Azja Express zaczyna się tradycyjnie od szukania autostopu. Zdesperowana Agnieszka Włodarczyk dochodzi do wniosku, że nie warto komunikować się po angielsku. Wraz ze swoją partnerką rozmawiają z miejscową ludnością po... polsku. Oczywiście nie są rozumiane. Tymczasem Majdan i Rozenek zastanawiają się, dlaczego muszą zapamiętać szczegóły ubioru ich azjatyckiej towarzyszki. "Trzeba będzie pewnie ułożyć taką flagę" - podejrzewa piłkarz. Jest w błędzie. Azjatyckie towarzyszki odchodzą na bok, aby zmienić 5 elementów stroju. Uczestnicy muszą odgadnąć, co zmieniło się w ubraniu miejscowych góralek.

21:30 W dzisiejszym odcinku zawodnicy będą musieli jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z miejscową ludnością. Uczestnicy startują z Lao Cai. Pierwszy przystanek to Bac Ha - czyli punkt kontrolny. Dzisiaj do każdej z par dołącza mieszkanka Lao Cai. Razem z paniami celebryci będą musieli dotrzeć do wioski Bac Ha. Podczas drogi zawodnicy będą musieli zwrócić szczególną uwagę na ubrania ich towarzyszek. Pierwsze cztery pary na mecie powalczą o amulet.

Już w zapowiedzi 3. odcinka Azja Express widać, że z drobnym kryzysem komunikacyjnym będą musieli zmierzyć się Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Zniecierpliwiony projektant zapyta partnerkę, czy ma się pocałować w du*ę.

 

ZOBACZ: Renata Kaczoruk tłumaczy się z Azji Express: "Zazdroszczę Wam, że nie jesteście po naszej stronie"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: