ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Azja Express odcinek 8. Kto odpadnie? "Prosimy o wsparcie lekarza" - apeluje Lis

Azja Express odcinek 8. Kto odpadnie? "Prosimy o wsparcie lekarza" - apeluje Lis

26.10.2016, godz. 20:03
Azja Express odcinek 8
foto: x-news

Azja Exprewss odcinek 8 - kto odpadnie w dzisiejszym odcinku? Hanna Lis znowu poprosi o wsparcie lekarza. Czy wraz z Łukaszem Jemiołem odpadną z show? Relacja na żywo z 8. odcinka Azja Express na SE.pl

Azja Express odcinek 8 to kolejna część morderczego etapu. Kto odpadnie? Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku immunitet zdobyły Renata Kaczoruk i jej towarzyszka Weronika Budziło. To właśnie one mają zapewnione przejście do kolejnego odcinka. Co wydarzy się dzisiaj? Celebrytom po mału ciężkie warunki życia za dolara dziennie będą dawać się we znaki. Leszek Stanek i Iza Miko przyznadzą się do podróżowania bez majtek. Pascal Brodnicki będzie narzekać, że pożyczył spodnie stankowi. Jednak najgorsze problemy będzie miała Hanna Lis, która znowu będzie prosić o wsparcie lekarza.

Azja Express odcinek 8 - relacja na żywo i online już o godzinie 21:30. Bądźcie z nami!

ZOBACZ: Hanna Lis o ciężkiej chorobie, która odezwała się na planie Azja Express

22:54 Z 8. odcinka Azja Express odpada Hanna Lis i Łukasz Jemioł. "Doceniamy każdą chwilę spędzoną w Wietnamie i Laosie" - podkreśla dzeinnikarka. Na koniec Hanna przekazuje swoje amulety. Otrzymują je: Renata i Weronika, Iza i Leszek oraz Agnieszka i Marysia.

22:41 Teraz czas na drugą część misji, czyli częstowanie miejscowych whisky. "Stary, ale bym się napił tego gówna" - mówi do Ludwika Michał. Przypomnijmy, że uczestnicy muszą rozlać wszystkie butelki wódki. Łukasz i Hanna mają ich aż 15! "Wypicie 15 butelek whisky graniczyło z cudem" - żali się projektant. Michałowi i Ludwikowi w końcu się udaje. Rozlewają resztkę wódki w autobusie. Na metę docierają pary, które miały do rozdysponowania po jednej butelce lao lao. Na mecie okazuje się, że Pascal i Paweł nie wiedzieli o tym, że Łukasz miał gorączkę. "Patrzyłam na Łukasza, który słabł. Miał gorączkę" - podkreśla Hanna, która prosi również o wsparcie lekarza. "Organizm odmówił posłuszeństwa i powiedział stary kończymy zabawę" - podkreśla Jemioł. Projektant ma 39 stopni gorączki. Do pary przyjeżdża lekarz. "Myślę, że te pary, które nie mają sobie nic do zarzucenia wygrają ten program" - podsumowuje partner Hanny Lis. Po wizycie u lekarza okazuje się, że Łukasz ma podejrzenie malarii.

22:32 "Naprawdę się wyspecjalizowałam w robieniu laotańskiej wódki" - chwali się Hanna Lis. Tymczasem Michał pyta instruktorkę "Halo, halo... Jak mamy wyprodukować to gówno". Aktor za kulisami wyznał, że było to ciężkie zadanie, gdyż od prawie 3 lat nie pije alkoholu. "To właściwie nie ja, tylko moja żona mnie z tego wyrwała i wyciągnęła. Jeszcze 3 lata temu miałbym pewnie przy sobie małą piersióweczkę" - przyznaje Michał Żurawski. "Łukasz to nie było nic personalnie. Naprawdę" - jeszcze raz tłumaczy się Pascal.

22:22 Zaczyna się kolejny etap wyścigu. Tym razem uczestnicy dowiedzą się, gdzie jest meta odcinka, podczas podróży i wykonywania misji. "Trochę immunitety wyprowadziły nas z takiego bakcyla prędkości. I dzisiaj wróciliśmy do dawnej prędkości" - wyznaje rozgorączkowany projektant. Na punkcie kontrolnym uczestnicy muszą wyprodukować whisky lao lao, a potem rozdysponować ją wśród miejscowej ludności. Jako pierwsi na punkt kontrolny dociera Pascal i Paweł, którzy muszą zdecydować, ile bultelek whisky muszą wykonać pozostali uczestnicy. Największą ilość alkoholu przypada do produkcji Łukaszowi i Hanna. Para musi wyprodukować 15 butelek whisky. "Szczerze mówiąc, zrobiło mi się przykro po prostu" - żali się Hanna.

22:12 Nowy dzień! Poranek dla Stanka i Miko zaczyna się pysznie - spożywają śniadanie z gospodarzami. Szczęśliwa jest również Hanna Lis, która wyznaje, że w końcu się wyspała. Tymczasem Łukasz Jemioł budzi się z gorączką. Czas na walkę o amulet! Zadanie polega na wyławianiu ryb z jeziora, a następnie ich filetowaniu. Każda para musi przygotować 10 ryb. "Coraz lepiej ci idzie. Skumałeś" - chwali partnera Paweł. Tę konkurencję wygrywają Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański.

22:04 Renata i Weronika goszczą w domu rybaka. Uczą się przyrządzania ryb. Modelka kaleczy się w palec. Tymczasem Iza i Stanek spożywają kolację z goszczącymi ich gospodarzami. Michał i Ludwik nocują w świątyni. Warunki, w których przyszło spędzić im noc nie były najlepsze. Michał podkreśla, że jest już wykończony. Przed położeniem się spać Paweł Dobrzański przypomina Pascalowi, że nie jest jego żoną (przypominamy, że w ostatnim odcinku kucharz chciał przez noc przytulać się do swojego towarzysza, bo śniła mu się żona).

21:56 Czas na szukanie noclegu. Hanna zaoferowała pomoc Agnieszce i Marysi. Dziennikarka zareklamowała miejsce, jako niezwykle luksusowe. Gdy dziewczyny docierają na miejsce... są w szoku! To dla Agnieszki i Marysi najgorsze warunki z jakimi się spotkały. Namawiają dziennikarkę i projektanta na szukanie lepszego lokalu. "Mam wrażenie, że dziewczyny trochę grymaszą" - zauważa Jemioł. W końcu się udaje. Dzięki namowom Agnieszki i Marysi cała czwórka znajduje willę. "Jest zlew i jest ciepła woda!" - zauważa zadowolona Marysia. "Łukasz to dasz mi taniej sukienkę? Please, no money, no money" - negocjuje Włodarczyk.

21:45 "Hania 10 minut robi się wiecznością" - zauważa Jemioł. Marysia Konarowska ma pomysł na nawiązanie kontaktu z miejscowymi "Trzeba im patrzeć głęboko w oczy". Pascal zdobył już spodnie od miejscowej mieszkanki. "Chyba sprytem ich rozwaliliśmy. Oni nie wiedzieli kim jesteśmy i co robimy" - podsumowuje Jemioł. "Proszę bardzo. Smacznego, mieliśmy przerwę obiadową, a teraz spier***my dalej" - pozdrawia po polsku gości restauracji Leszek Stanek. Wracając do Łukasza Jemioła... projektant jest tak bardzo zdesperowany w szukaniu spodni, że zaczyna je zdejmować, ku zaskoczeniu mieszkańca wioski. Mężczyzna broni się przed wymianą w ostatnim momencie. "To nie mój rozmiar" - mówi po angielsku zmieszany mężczyzna. Agnieszka i Marysia mają ogromne szczęście podwiezienie zaoferował im Laotańczyk, który... mówił po Polsku. Okazało się, że mężczyzna studiował w Lublinie. Jako pierwsi do punktu kontrolnego docierają Pascal i Paweł. To oni zawalczą o amulet z Renatą i Weroniką

21:39 Michał Żurawski i Ludwik Borkowski przeżywają lekki kryzys. Michał ma już dosyć wyścigu, nie chce mu się już szukać transportu, nawet jeść mu się nie chce. Uczestnicy Azja Express zaczynają wykonywanie misji od najtrudniejszego zadania, czyli od... leżenia na hamaku.

21:30 ZACZYNAMY! Tak jak już przypominaliśmy dziasiaj Renata i Weronika mają wolne od wyścigu. Uczestnicy tradycyjnie zaczynają od czytania zadań misji. Dzisiaj po drodze do punktu kontrolnego, będą musieli m.in.: zamienić się spodniami z miejscowymi mieszkańcami wioski, obsłużyć gości restauracji, obciąć się na łyso i pleżeć przez 10 minut w hamaku. Z tymi zadaniami problem może mieć Lenio i Iza. Dlaczego? Jak się okazuje oboje nie mają... majtek. W czasie, gdy uczestnicy kombinują, jakby tu zdjąć spodnie z miejscowych Renata i Weronika spożywają obiad w luksusowych warunkach. Renia podczas obiadu podziękowała towarzysce za wspaniałą współpracę. Wysiłki Budziło zostały docenione.

My dZiś Na Chillu #immunitecik #azjaExpress #zapraszamy #juzzaChwileczkeJuzzamomencik

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Renata Kaczoruk (@renul_ka) 26 Paź, 2016 o 12:22 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: