ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Express odcinek 9 - relacja NA ŻYWO! Kto odpadł?

Azja Express odcinek 9 - relacja NA ŻYWO! Kto odpadł?

02.11.2016, godz. 22:57
Azja Express odc. 8
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express odcinek 9 online! Tym razem celebryci i ich partnerzy odwiedzą Kambodżę. Co ich czeka? Tydzień temu odpadli Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Wygląda na to, że pozostali uczestnicy będą chcieli pozbyć się Renaty Kaczoruk! Czy tak się stanie? Odpowiedź poznacie w naszej relacji NA ŻYWO z Azja Express!

0. odcinek Azja Express w wersji online będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie programu dopiero po emisji programu. Tym, którzy nadal nie wiedzą, gdzie oglądać Azja Express w TV przypominamy, że program, jak co środę, zaczyna się o godzinie 21:30 na kanale TVN. Z jakimi zadaniami bohaterowie show będą musieli zmierzyć się w kolejnym odcinku Azja Express? Tym razem zawędrują aż do Kambodży. Nie obędzie się bez potu, łez i krwi. Kto odpadnie tym razem? Meta już co raz bliżej!

22:55 Czwarte miejsce zajęli Michał i Ludwik. Pascal i Paweł są ostatni. Tym razem nikt nie odpadł! Zapraszamy na naszą relację za tydzień!

22:54 Dziewczyny zdobywają immunitet. Leszek i Iza zajmują drugie miejsce. Renata i Weronika są trzecie, ale nie mają mrówek. Nie mogą wpisać się do książki, a w kolejnym odcinku dostaną karę!

22:51 Uczestnicy docierają powoli na metę. Agnieszka i jej koleżanka dotarłī jako pierwsze. żeby dostać immunitet, muszą ponownie zdać test z khmerskiego! Pierwsze podejście się nie udało. Każdy błąd to 5 minut kary. Reszta uczestników również zmierza w kierunku Szulim. Jeśli nikt nie przybędzie w przeciągu 2 minut immunitet jest dziewczyn.

22:48 Tymczasem Michał i Ludwik łapią mrówki. Nie obeszło się bez ran. - Wlazły mi w majty i gryzły w jaja - żali się aktor. Michał uwziął się na Renatę. Chce ją wyrzucić z programu. Wyznał, że specjalnie ją drażni, żeby przegrała.

22:46 Tymczasem Agnieszka jej koleżanka praz dodatkowy pasażer - kukła jadą motorem po zadanie. Renata i Weronika rezygnują z wykonania misji. - Moim daniem nie mamy szans tego zrobić - stwierdza Kaczoruk.

22:44 Leszek przeciął się nożem przy zbieraniu mrówek. - Niech on szybciej idzie, bo mi tu krew zapier*ala! - denerwuje się aktor na łapacza, który poszedł po opatrunek. Renata i Weronika rozmawiają o strategii łapania autostopu. - Trzeba zakrzywiać ich własne emocje - twierdzi Kaczoruk - Ale ja cisnę, Renata - odpowiada Weronika.

22:43 Powracamy po przerwie. Celebryci zmierzają do kolejnego zadania. Każda z par wraz z miejscowym łapaczem mrówek - elementem lokalnej kuchni - będzie musiała złapać odpowiednią ilość insektów. To czerwone mrówki, które potrafią odgryźć się człowiekowi. I to dosłownie!

22:34 Szok! Weronika przerywa wyścig. Okazało się, że kierowca motocyklu ją napastuje! - On mnie zaczął molestować! - wyznaje dziewczyna. Po zmianie transportu kolejna przeszkoda - kierowca motorynki wjechał w Renatę! Na szczęście nic się jej nie stało. Czas na ostatnią przerwę.

22:32 Kolejny dzień wyścigu! Trasa prowadzi jednak przez niedostępne tereny, przez które przedrzeć się można tylko na motorkach lub samochodach z odpowiednimi oponami. Michał i Ludwik jadą do mety. Agnieszka i jej kukła też. Renata i Weronika dorwały motory, podobnie jak Pascal i Paweł.

22:28 Tymczasem Michał i Ludwik są przerażeni biedą w kraju. Szybko jednak znaleźli miejsce w domku na palach. Agnieszka i jej kompanka znajdują w końcu nocleg. Pascal i jego druh też. Iza i Leszek również mają gdzie spać. Uczestnicy zachwycają się mieszkańcami Kambodży.

22:24 Dziewczyny z kukła mają problem ze znalezieniem noclegu. Miejscowi myślą, że to cyrk przyjechał do wioski. Tymczasem Pascal i Paweł prezentują dzieciom magiczne sztuczki. Właścicielka restauracji zaprosiła Renatę i Weronikę na kolację. Renata chciała wykorzystać sytuację i zjeść za darmo. Weronika chce jednak zapłacić. Kaczoruk zbeształa koleżankę. Okazuje się, że dziewczyny są na... stypie.

22:20 Dziewczyny ze strachem na wróble znalazły podwózkę. Tymczasem Leszek i Iza mkną do mety na motorach. Pascal i jego kompan zostali podwiezieni przez pana... z łóżkiem na pace! Nagle uczestnicy dostają SMS-a - wyścig zatrzymany do 7 rano następnego dnia! Czas na szukanie noclegu!

22:15 Powracamy. Uczestnicy obmyli swoje ciała z gnojówki. Agnieszka Szulim ma dla zawodników niespodziankę - kukłę - kambodżańskiego stracha na wróble. Zwycięzca musi wybrać który z uczestników założy kostium kukły i pokona w nim resztę trasy. Przed nimi 80 kilometrów. Michał Żurawski chciał oszukać Renię, bo nielubi przegrywać z dziewczynami. Na szczęście Kaczoruk była mądrzejsza, niż aktor myślał.

22:06 Wszyscy dotarli do irygatora i zaczynają nawadniać pole. Kto pierwszy wykona zadanie? Wszystkie pary idą łeb w łeb. Wygrywają Michał i Ludwik! To oni będą bezpieczni w dzisiejszym odcinku. Czas na kolejne reklamy.

22:05 Celebryci pokonują bambusowy labirynt. Ochoczo taplają się w błocie i gnojowicy. Dziewczyny są pierwsze, ale chłopcy depczą im po piętach! Ludwikowi bardzo podobały się Renata i Weronika usmarowane w błotku.

22:01 Michał i Ludwik dotarli jako pierwsi, następni były Renata i Weronika. Trzecie miejsce zajęli Pascal i Paweł. To te 3 pary zawalczą o immunitet. Wyruszyli promem na drugą stronę Kambodży. Muszą pokonać tor przeszkód, dotrzeć do irygatora i nawodnić pole. Będą musieli otworzyć specjalne kłódki. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że uczestnicy będą połączeni sznurem. Kto wygra?

22:00 Leszkowi i Izie udaje się wyżebrać transport. Pascal i jego kolega jadą na pace ze świniami. Agnieszka i jej przyjaciółka jako ostatnie wykonały misję i również zmierzają do kolejnego celu.

21:55 Michał i jego druh zaganiają do pracy lokalnych mieszkańców. Inni wylewają wodę dzięki czemu mogą przenieść ważące wiele kilogramów pojemników. Czas na kolejny etap podróży. Kto dojedzie pierwszy i dostanie immunitet?

21:51 Renata Kaczoruk złapała samochód z klimą! Inni muszą sobie radzić w gorszych warunkach! Wszyscy docierają na miejsce i poznają nowe zadanie. Zawodnicy muszą podzielić kawałek materiały na 4 jednakowe kramy - krama to w Kambodży wielofunkcyjna chusta. Następnie dwie trzeba założyć na głowy, a kolejnych dwóch kram użyć do transportu naczyń na wodę. Muszą przesunąć wielkie wazy o 10 kroków.

21:47 Powracamy po przerwie. Wszyscy zdali egzamin z khmerskiego. Czas na szukanie autostopu i podróż do wyznaczonego celu, gdzie czeka misja. Celebryci po kolei znajdują podwózkę. Iza i Leszek znaleźli chętnego, ale okazało się na naczepie są czerwone mrówki. Na szczęście przystojniak pozbywa się insektów. Okazało się, że w samochodzie są jeszcze inni pasażerowie - żaby w worku. Wyścig trwa!

21:38 Czas na test z języka khmerskiego. Pascal i jego kolega zaliczają egzamin. Jak pójdzie Michałowi i jego partnerowi? Tymczasem Iza i Leszek szybko nauczyli się zadanych im zwrotów i biegną na egzamin. Agnieszce i jej partnerce też nieźle idzie. Kolejni celebryci zdają egzamin. Czas na pierwsze reklamy.

21:36 Renata znalazła dziecko ze zdjęcia. Michał i jego kolega mają problem ze znalezieniem odpowiedniego ucznia, ale po chwili odnajdują go. Okazuje się, że to była dziewczynka! Pascal też wypełnia pierwszą część zadania. Celebryci siedzą w klasach i próbują nauczyć się podstawowych słów po khmersku.

21:30 Zaczynamy! Czas na kambodżańską przygodę! Pierwszy odcinek wyścigu rozpoczyna się w szkole podstawowej. Uczestnicy będą musieli nauczyć się słów po khmersku. Zawodnicy dostali koperty, w których są zdjęcia dzieci. Muszą znaleźć odpowiedniego malucha w klasie i nauczyć się wyrazów.

Zobacz: Lis wygryzła Woźniak-Starak? To ona poprowadzi Azję Express?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: