ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Express. Pascal czy Żurawski? Kto ma szansę wygrać program?

Azja Express. Pascal czy Żurawski? Kto ma szansę wygrać program?

17.11.2016, godz. 08:48
Michał Żurawski, Pascal Brodnicki
foto: Fotomontaż SE.pl

Azja Express zbliża się do wielkiego finału. W grze zostały już tylko 4 pary, z czego jedna ma już zapewnione miejsce w ostatnim odcinku. Którzy celebryci staną do walki o główną nagrodę w programie?

Ostatni odcinek Azji Express był bardzo emocjonujący. Zabawa się skończyła. Teraz czas na prawdziwą rywalizację. Od początku ducha walki widać w Michale Żurawskim i jego partnerze Ludwiku Borkowskim. Ale Pascal Brodnicki i jego kolega Paweł Dobrzański też nie próżnują i chyba przez długi czas byli faworytami programu. To właśnie im najczęściej udawało się wygrywać konkurencje. Wczorajszy odcinek uwydatnił rywalizację dwóch męskich grup. Podczas wyścigu do mety zachowywali się jak dzieci! Czy to właśnie jedna z męskich grup wygra program?

Może się okazać, że pochłonięci męskimi zabawami panowie, przeoczą prawdziwe zagrożenie - parę Agnieszka Włodarczyk i Marysia Konarowska. Tak stało się podczas ostatniej konkurencji - wyścigu z bryłą lodu. Wszyscy myśleli, że jedyna para złożona z samych dziewczyn sobie nie poradzi. Panie wykazały się jednak sprytem, a ciężki lód nosili za nie przemili tubylcy. To właśnie one wygrały immunitet i awansem przeszły od razu do finału. Ostatnia z par - Iza Miko i Leszek Stanek, ani razu nie zdobyli immunitetu w show. Wczoraj byli ostatni. Ale kto wie, może w następnym odcinku wyeliminują konkurencję i to oni wejdą do finału? Jak myślicie? Kto wygra show?

Zobacz: Azja Express odcinek 11 - zapis relacji NA ŻYWO!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: