ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Express - pierwszy odcinek już w telewizji. Kiedy i gdzie oglądać online i w TV?

Azja Express - pierwszy odcinek już w telewizji. Kiedy i gdzie oglądać online i w TV?

07.09.2016, godz. 13:21
Azja Express - zwiastun
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express to jedna z największych nowości jesiennej ramówki TVN. Show, w którym gwiazdy będą musiały przeżyć za dolara dziennie, zostanie wyemitowane 7 września 2016 roku. O której włączyć telewizory, by obejrzeć pierwszy odcinek "Azja Express"? Czy program można obejrzeć online?

"Azja Express" - kiedy pierwszy odcinek nowego show w TVN-ie? Data premiery została wyznaczona na 7 września 2016 roku. Program będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 21:30. To właśnie wtedy zobaczymy, jak gwiazdy radzą sobie z podróżowaniem po Azji bez makijażu i ze skandalicznie niskim budżetem. Uczestnicy "Azja Express" będą mieli do pokonania szlak wiodący przez cztery państwa Dalekiego Wschodu: Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. Osiem par będzie musiało zmierzyć się z własnymi słabościami, które ujawnią się w zderzeniu z ekstremalnymi warunkami. Ta para, która dotrze na metę jako pierwsza - wygrywa. Dodajmy, że uczestnicy będą mieli przy sobie jednego dolara na osobę dziennie i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Jaką rolę w tym wszystkim będzie pełnić Agnieszka Szulim? W wyznaczonych punktach wyprawy będzie czekać na uczestników. Jako prowadząca, będzie sprawdzać, która z par najszybciej przemierzyła poszczególne odcinki.

Czy istnieje możliwość obejrzenia programu "Azja Express" online? Tak, ale dopiero po telewizyjnej premierze. Wideo powtórki 1. odcinka "Azja Express" dostępne będzie w serwisie player.pl.

ZOBACZ: Azja Express - relacja na żywo z pierwszego odcinka

O tym, jakie zachowania wywoła w uczestnikach "Azja Express" zmęczenie fizyczne i psychiczne możecie przekonać się sami w ujawnionym drugim zwiastunie programu:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: