ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Express półfinał - kto dziś odpadnie?

Azja Express półfinał - kto dziś odpadnie?

23.11.2016, godz. 13:13

Azja Express zbliża się ku końcowi. W grze zostały już tylko trzy pary. Jedna z nich dziś odpadnie i w ten sposób poznamy finalistów pierwszej polskiej edycji show. Kto wygra dzisiejszy wyścig? Izabella Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski czy może Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański?

Izabella Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański - te trzy pary będą dziś walczyć o miejsce w finale. W zeszłym odcinku Agnieszka Włodarczyk i Marysia Konarowska dzięki swojemu sprytowi awansem weszły do finału. Pozostali uczestnicy muszą walczyć o występ w ostatnim odcinku programu. Dziś odpadnie ostatnia para. Kto to będzie?

Izabella Miko i Leszek Stanek

Do tej pory ani razu nie wygrali immunitetu, co świadczy o tym, że nie udało się im w żadnym odcinku dotrzeć do mety jako pierwsi. Nie można ich jednak spisać na straty. W zeszłym tygodniu niepozorna, jedyna w pełni żeńska grupa weszła w końcu do finału jako pierwsza. Czy Iza i Leszek również nas zaskoczą?

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski

To para dwóch przyjaciół. Niczym Don Kichot i wierny Sancho Pansa, panowie prą do przodu nie bacząc na przeciwności losu, ślepo wierząc w wygraną w programie. Michał nie lubi przegrywać, więc robi co w jego mocy, żeby dotrzeć do finału programu. Zgubić go może jednak zbyt duże pragnienie rywalizacji z Pascalem.

Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański

Od samego początku radzą sobie w Azji bardzo dobrze. Często udawało im się zdobywać immunitet. Nie zawsze grali jednak fair. Wszyscy fani pamiętają na pewno odcinek, w którym przez taktykę Pascala z gry odpadli Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Pascal i Paweł po prostu wiedzą w jaki sposób pozbyć się zagrażającej im konkurencji. Czy sprytem wyeliminują Michała i Ludwika?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już dziś o 21:30 na TVN. Zapraszamy też na naszą relację NA ŻYWO na SE.PL! Będziecie oglądać? Kto Waszym zdaniem powinien zaleźć się w finale?

Zobacz: Azja Express 2: gdzie odbędzie się nowa edycja?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: