ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Express - Półfinał. Relacja NA ŻYWO na SE.PL. Kto wszedł do finału?

Azja Express - Półfinał. Relacja NA ŻYWO na SE.PL. Kto wszedł do finału?

23.11.2016, godz. 22:57
Azja Express - Agnieszka Szulim
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express odcinek 12 online! Tym razem celebryci i ich partnerzy walczą o wejście do wielkiego finału. Co ich czeka? Tydzień temu Agnieszka Włodarczyk i Małgosia Konraowska weszły awansem do ostatniego odcinka. W wyścigu udział biorą jeszcze trzy pary. KTóra z nich dziś odpadnie? Odpowiedź poznacie w naszej relacji NA ŻYWO z Azja Express!

12. odcinek Azja Express w wersji online będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie programu dopiero po emisji programu. Tym, którzy nadal nie wiedzą, gdzie oglądać Azja Express w TV przypominamy, że program, jak co środę, zaczyna się o godzinie 21:30 na kanale TVN. Z jakimi zadaniami uczestnicy show będą musieli zmierzyć się w przedostatnim odcinku Azja Express? Trzy pary będą walczyć o dwa miejsca w finale. Komu się uda przejść do następnego odcinka? Która para odpadnie z gry tuż przed metą? Czy będą to Izabella Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, a może Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański?

22:55 Po kolei docierają na metę. Nie wiemy jednak w jakiej kolejności. Iza i Leszek docierają jako pierwsi! Tuż za nimi pojawiają się Michał i Ludwik. Pascal i Paweł docierają na końcu. To oni odpadają z programu jako ostatni. Uczestnicy żegnają się z przegranymi. To już koniec na dziś. Zapraszamy za tydzień na finałowy odcinek Azji Express. Pamiętajcie o naszej relacji na żywo na se.pl. Kto wygra tą grę?

22:52 Tymczasem Iza nie ma siły. Michał i Ludwik zaliczają zadanie jako pierwsi. Pascalowi i Pawłowi oraz Izie i Leszkowi nie idzie za dobrze. Iza i Leszek też zaliczają. W końcu udaje się również Pascalowi i Pawłowi. Uczestnicy łapią autostop i ruszają na metę. Kto dotrze jako pierwszy?

22:49 Pascal zachował się honorowo. Zamiast podpuszczać Michała i Ludwika, powiedział im, że są w złym miejscu. Iza i Leszek znajdują kolejną misję. Muszą znaleźć w tłumie turystów przedstawicieli krajów, których flagi znaleźli. Wybierają Wielką Brytanię. Każda z par musi znaleźć trzech przedstawicieli trzech różnych krajów. Raz użyta flaga wypada z gry. Kto wygra to trudne zadanie?

22:46 Michał i Ludwik myśleli, że wygrali wyścig, ale okazało się, że dotarli na metę za wcześnie. Muszą się wracać. Co za emocje! Pascalowi i Pawłowi w końcu się udało. Jadą tuk-tukiem i się kłócą. Tymczasem Iza i Leszek zostali wysadzeniu po złej stronie kolejnej świątyni. Szukają flagi Azji Express.

22:45 Lara Croft byłaby dumna z Leszka i Izy oraz Michała i Ludwika. Jako pierwsi przechodzą pierwszą część zadania i mkną na metę Tuk-tukami. Pascal i Paweł ciągle błądzą po świątyni. Za bardzo zmęczyli się podróżą na rowerze.

22:41 Wracamy po reklamach. Kto jako pierwszy wykona poprawnie wszystkie zadania z kopert i pierwszy przejdzie przez kamienny labirynt świątyń?

22:25 Czas na ostatnią przerwę reklamową. Po niej dowiemy się kto wejdzie do finału!

22:30 Michał i Ludwik docierają na miejsce jako pierwsi. Dostali wskazówki. Muszą dokładnie wypełniać zadania. Leszek i Iza docierają na miejsce jako pierwsi. Pascal i Paweł ledwo jadą. W końcu udaje się im dostać na miejsce. Kto wygra tę zabawę w podchody w kamiennym labiryncie świątyni?

22:26 Uczestnicy muszą teraz dotrzeć jak najszybciej do wskazanej we wskazówkach świątyni. Muszą jednak po drodze dotrzeć do innej świątyni. Pascal i Paweł pożyczają rowery. Iza i Leszek oraz Michał i Ludwik wsiadają w tuk-tuka. Kucharze powoli tracą siły.

22:22 Pascal i Paweł wygrywają konkurencję i zdobywają mulet wart 10 tysięcy. Dziewczyny zwiedzają Angkor. Iza tymczasem nadal cierpi z powodu zatrucia. Pozostali uczestnicy ją pocieszają. Wszyscy się przytulają. - Jesteś twarda baba - mówi Żurawski.

22:20 Okazuje się, że w ostatniej walce o amulet biorą również udział Agnieszka i Marysia. Zadaniem jest odtworzenie rzeźb khmerskich głów. Zawodnicy muszą więc ułożyć puzzle 3D. Komu się uda?

22:18 Michał i Ludwik docierają do Angkor - kompleksu starożytnych świątyń. Z zagadki wywnioskowali, że muszą odnaleźć Angkor Tom. Powoli docierają kolejne dwie pary.

22:13 Powracamy po reklamach. Iza i Leszek mają znowu kiepski transport. Tymczasem dwie męskie grupy docierają na miejsce. Michał dostał podpowiedź, że za pewną kwotę dostaną odpowiedź na to, co muszą zrobić. Michał chciał wyłudzić pieniądze od Pascala. Kucharz nie dał się. Nagle Michała olśniło. Okazało się, że na każdym z banknotów jest narysowana świątynia, do której muszą dotrzeć. Ponownie chciał wyłudzić kasę od Pascala, ale ten nie dał się naciągnąć. Iza i Leszek też docierają na miejsce. Michał nie ustępuje. W końcu Michał powiedział gdzie trzeba się udać za darmo. Pascal i Paweł natknęli się na Francuzów. Michał i Ludwik naśmiewają się z Pascala i Pawła. Iza i Leszek dopiero zaczynają rozwikływać zagadkę.

22:03 Uczestnicy zastanawiają się, kto wygra show. Na drugi dzień okazuje się, że Iza miała zatrucie pokarmowe, które trwało całą noc! Czas rozpocząć wyścig ponownie. W jednym z odcinków uczestnicy dostali pieniądze, które teraz przydadzą się im w wykonaniu zadania. Czas na kolejne reklamy.

22:00 Wietnamczyk z Kambodży przyjął ich od razu, bo kiedyś w Etiopii przenocowali go Polacy. Postanowił się odwdzięczyć. Michał stwierdził, że wykorzysta Wietnamczyka do końca i załatwił na drugi dzień podwózkę pod samą świątynię Angkor Wat. Iza i Leszek oraz Pascal i Paweł też znaleźli spanie.

21:57 Michał i Ludwik nie wiedzą gdzie biec. Jedni mówią, że udają się w złym kierunku, inni, że w dobrym. - Nie ma immunitetu, to trzeba zapie*dalać! - pogania kolegę aktor. Tymczasem Agnieszka i Marysia odwiedzają piękny hotel. Mają immunitet i mogą odpocząć od wyścigu. W zeszłym odcinku wygrały miejsce w finale. Michał i Ludwik znaleźli chyba nocleg.

21:55 Iza i Leszek łapią autostop. W tym samym momencie Agnieszka Szulim zatrzymuje wyścig. UCzestnicy muszą przerwać bieg. Mają tylko 30 minut na znalezienie miejsca, w którym mogą się osiedlić. Michała i Ludwika złapała ulewa, ale panowie się nie poddali - biegną przed siebie. Leszek jest zdenerwowany, bo uciekł u klimatyzowany samochód. Para szuka noclegu. Jest tak zdenerwowany, że wziął dodatkowo plecak Izy. Pascal i Paweł też idą w deszczu. Panowie się kłócą.

21:51 Iza i Leszek w końcu docierają do miejsca misji. Aktorka cieszy się z zadania, bo jak się okazuje lubi sobie podłubać w domu w różnych rzeczach. PRawdziwa artystka! Tymczasem panowie dalej się ścigają. Iza i Leszek zaliczają zadanie. Kto dotrze do amuletu?

21:48 Pascal i Paweł też kują w kamieniu. Kamieniarz nie zalicza Michałowi i Ludwikowi ich roboty. Muszą kuć dalej. Znowu przeklina na tubylca. Pascal i jego kolega zaliczają zadanie. Michał zamiast skupić się na swojej pracy idzie zobaczyć jak poradzili sobie przeciwnicy. - Mamy lepiej od nich! - żalił się aktor. Wyścig znowu ruszył. Michał uważa, że ma tak silną rywalizację, bo ma kryzys wieku średniego. Boi się, że zbyt skupia się na walce z Pascalem, a przegrają z Izą i Leszkiem, lub dziewczynami, które już są w finale.

21:45 Powracamy po reklamach. Izie i Leszkowi w końcu udało się złapać autostop. Michał i Ludwik docierają jako pierwsi do misji. Muszą wykuć płaskorzeźbę przedstawiającą logo Azji Express. Okazało się, że Michał był w ASP, a Ludwik umie kłaść kable, więc musi czasem coś poskuwać.

21:35 Uczestnicy muszą pokonać 90 kilometrów. Zaczynają łapać autostop. Michał uważa, że wejdzie do finału. Jest również homofobem. Uważa, że immunitety są dla kobiet i gejów, chociaż sam nosi fryzurę jak kobieta i wygląda jakby malował oczy. Michał i jego kolega Ludwik tak dobrze bawią się na tylnym siedzeniu złapanego samochodu, że zasypiają. Pascal i Paweł tymczasem ich wyprzedzają. Czy kucharze wyeliminują aktorów? Dowiemy się po pierwszej przerwie.

21:31 Zaczynamy! Uczestnicy muszą dotrzeć do Angkor w Kambodży. Dwie pary, które dotrą jako pierwsze, wejdą do wielkiego finału. Jedna z par będzie musiała odpaść. Na początku misja. Co tym razem czeka celebrytów? Dostali koperty.

Zobacz: Azja Express. Pascal czy Żurawski? Kto ma szansę wygrać program?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: