ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Azja Express - uczestnicy. Co czeka ich w pierwszym odcinku?

Azja Express - uczestnicy. Co czeka ich w pierwszym odcinku?

07.09.2016, godz. 14:07
Azja Express - uczestnicy. ZDJĘCIA
Renata Kaczoruk - modelka, prywatnie partnerka Kuby Wojewódzkiego. Do Azji zabrała przyjaciółkę foto: AKPA

Azja Express - uczestnicy w pierwszym odcinku przede wszystkim przeżyją szok! Wyrwani z luksusów europejskiego życia będą musieli zmierzyć się z obcą kulturowo Azją. W jaki sposób poradzą sobie z życiem za dolara dziennie? Gdzie będą spać? Co czeka nas w 1. odcinku Azja Express? Sprawdź na SE.pl

Uczestnicy w 1. odcinku Azja Express przede wszystkim przeżyją szok. Przypomnijmy, że zgodnie z zasadami programu, jego bohaterowie będą musieli przeżyć za dolara dziennie. Do tego czeka ich stresie. W końcu Azja Express to również rywalizacja. Uczestnicy każdego dnia muszą pokonać określoną trasę. Para, która jako ostatnia dotrze na metę - odpada. Problemy związane z jedzeniem i miejscem noclegowym producenci pozostawili im. Jak sobie poradzą? O tym przekonamy się już w 1. odcinku Azja Express, 7 września o godzinie 21:30 na stacji TVN. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy przegapią emisję. Azja Express online można obejrzeć po emisji każdego odcinka na stronie player.pl. Tymczasem już teraz wiadomo, że jednym z pierwszych zadań uczestników będzie... przepakowanie plecaków. Następnie, na pierwszym punkcie kontrolnym, będą musieli zdobyć amulet wart pięć tysięcy złotych. Na drodze do celu staną im.. drapieżne ryby. To tylko mała część tego, co zobaczymy podczas 1. odcinka Azja Express. Całą relację znajdziecie na SE.pl w TYM artykule (początek już o godz. 19:00)

Dla utrwalenia jeszcze raz przypominamy listę uczestników (galerię zdjęć z bohaterami show znajdziecie powyżej artykułu):

  • Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska,
  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan,
  • Renata Kaczoruk i Weronika Budziło,
  • Hanna Lis i Łukasz Jemioł,
  • Iza Miko i Leszek Stanek,
  • Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański,
  • Przemysław Saleta i Darek Kuźniak,
  • Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

ZOBACZ: Karolina Korwin Piotrowska zazdrości uczestnikom Azja Express

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: