ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Azja Express - zwiastun. Sprawdź, jak zapowiada się nowy show TVN

Azja Express - zwiastun. Sprawdź, jak zapowiada się nowy show TVN

27.07.2016, godz. 10:11
Azja Express - zwiastun
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express, czyli nowy reality-show z udziałem gwiazd, zadebiutuje na antenie TVN już jesienią. Na kilka tygodni przed pierwszym odcinkiem do sieci trafił zwiastun. Jak w ekstremalnych sytuacjach radziły sobie: Hanna Lis, Iza Miko, Małgorzata Rozenek? Sprawdź pierwsze nagranie z Azja Express

Azja Express to nowa propozycja stacji TVN w jesiennej ramówce. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery programu, jednak nieoficjalnie mówi się, że będzie to wrzesień. Prowadzącą show została Agnieszka Szulim. Jakie są zasady Azja Express? Zabawa ma formę wyścigu. Zadaniem uczestników dobranych w pary będzie dotarcie do wyznaczonego miejsca, mając do dyspozycji jednego dolara. Ta z par, która dotrze na metę jako ostatnia - odpada z programu. W Azja Express rywalizować ze sobą będą następujące pary: Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Iza Miko i Leszek Stanek, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Przemysław Saleta i Darek Kuźniak, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

Na kilka tygodni przed premierą Azja Express do sieci trafił zwiastun programu udostępniony przez agencję x-news/TVN S.A., który możecie obejrzeć poniżej tego artykułu.

ZOBACZ: Hanna Lis o przyjaźni z Rozenek: Spotkałyśmy się i kliknęło

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: