ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Będzie nowa edycja programu Agent Gwiazdy. Kolejka chętnych jest długa

Będzie nowa edycja programu Agent Gwiazdy. Kolejka chętnych jest długa

31.08.2016, godz. 09:06
Agent - Gwiazdy uczestnicy
foto: Print screen Agent / Facebook

Agent Gwiazdy okazał się hitem wiosennej ramówki TVN. Nic więc dziwnego, że stacja już po zakończeniu wspominała o kontynuacji programu. Teraz to już pewne! Nowy sezon Agenta Gwiazdy zobaczymy w 2017 roku

Agent Gwiazdy, reaktywowana po latach i ulepszona wersja Agenta, przyniósł stacji TVN spore dochody. Przez kilka tygodni pytanie "kto jest agentem" pojawiało się w wielu dyskusjach. Nic więc dziwnego, że stacja TVN zdecydowała sie na kontynuację popularnego show z udziałem gwiazd. Informację o 2. sezonie Agenta Gwiazdy podał portal pudelek.pl. Tym razem uczestnicy wyjadą do Argentyny. Do drugiej edycji show już teraz zgłaszają się celebryci. Kolejka chętnych jest bardzo długa.

- Ponoć kolejka chętnych przekracza możliwości programowe. Gwiazdy chętnie porzucą swoje domy na miesiąc na przełomie listopada i grudnia, żeby zabawić w ramach kultowego dla niektórych formatu - słowa informatora przytacza portal.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję Agenta Gwiazdy wygrał Antek Królikowski, który w finale pokonał Tamarę Gonzalez Pereę, czyli blogerkę Macademian Girl. Tytułowym agentem działającym na niekorzyść reszty zespołu okazał się Hubert Urbański.

ZOBACZ: Na co Hubert Urbański przeznaczy pieniądze z "Agenta - Gwiazdy"?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: