ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
8,4

Celebrity Splash (Celebrity Splash)

celebrity-splash-jury

Celebrity Splash to program, w którym od widzów zależy prawie wszystko! Gwiazdy uczą się skakać do wody z wieży lub trampoliny (z różnych wysokości). Ocenia ich jury w składzie Otylia Jędrzejczak, Tomasz Zimoch i Danuta Stenka. W show bierze udział 24 celebrytów, ale w jednym odcinku może wystąpić tylko 6 z nich. Z tych sześciu widzowie wybierają dwóch najlepszych i oni od razu przechodzą do kolejnego etapu. Dwoje najgorzej ocenionych przez jury odpada, a dwoje trafia do dogrywki. I tutaj pole do popisu ma jury - mogą wybrać jedną gwiazdę, która przejdzie dalej!

  • Za nami pierwsza edycja Celebrity Splash. Co to był za show. Wszystkich elektryzowały występy Adama Kraśki. Ten program naprawdę okazał się niebywałą szansą dla upadłych gwiazd. Czekacie na kolejną edycję? Jedna z jurorek uchyla rąbka tajemnicy...
  • Izabela Kisio-Skorupa przyciąga uwagę! Jej wybuchowy charakter, konflikt z córką oraz Rafalalą i problemy z wchodzeniem na branżowe imprezy znają chyba wszyscy. Nic dziwnego, że gwiazda tego formatu pojawi się w telewizji! Kisio-Skorupa zagwarantuje wysoką oglądalność... A co...
  • Andrzej Szczęsny zwyciężył pierwszą edycję programu "Celebrity Splash". W nagrodę otrzymał 100 tysięcy złotych, ale zgodnie z zasadami show, połowę tej kwoty musiał przeznaczyć na cele charytatywne. Sportowiec postanowił pomóc chłopcu, który urodził się bez rąk i nóg.
  • Adam Kraśko okazał się największą gwiazdą programu "Rolnik szuka żony". Co prawda nie znalazł żony, ale zdobył ogromną popularność. Sława zaprowadziła go do "Celebrity Splash" i zrobiła z niego gwiazdę disco polo, o którą biją się najpopularniejsi przedstawiciele gatunku.