ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Coś dla fanów Kuchennych rewolucji! Magda Gessler w Milionerach

Coś dla fanów Kuchennych rewolucji! Magda Gessler w Milionerach

07.04.2017, godz. 09:41
Milionerzy
foto:

Milionerzy wrócili na ekrany telewizorów jakiś czas temu i wciąż zaskakują widzów. W programie często pojawiają się pytania z show-biznesu, dotyczące najczęściej gwiazd TVN. Tym razem bohaterką jednego z nich była sama Magda Gessler! Jakie pytanie padło?

Milionerzy powrócili po latach w wielkim stylu. I chociaż formuła programu troszkę się zmieniła, nadal przyciągają przed telewizory tysiące widzów w całej Polsce. Najnowszy odcinek Milionerów przyniósł kolejne nieoczekiwane pytanie. Erudycja tojednak podstawowa cecha każdego uczestnika show, więc powinien być gotowy na wszystko. Teleturniej sprawdza w końcu wiedzę z każdej dziedziny. Akurat tym razem, pytanie dotyczyło gwiazdy TVN, której nie trzeba nikomu przedstawiać.

Chodzi o Magdę Gessler, która od lat prowadzi program Kuchenne rewolucje. Hubert Urbański zadał pytanie, na które każdy fan programu na pewno zna odpowiedź. Uczestniczka walcząca o sporą sumkę pieniędzy musiała jednak skorzystać z koła ratunkowego. Jakie pytanie padło w teleturnieju?

Pytanie brzmiało: Czego w kołdunach nie zaakceptowałaby Magda Gessler? A: baraniny, B: polędwicy wołowej, C: łoju spod nerki, czy D: pieczonej karkówki. To łatwe dla fanów Kuchennych rewolucji pytanie, okazało się zagwozdką dla uczestniczki. Aby nie potrzebnie nie ryzykować, postanowiła wykorzystać koło ratunkowe. Kobieta użyła pytania do publiczności i dzięki zgromadzonym na sali osobom zaznaczyła poprawną odpowiedź, czyli D.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?

Zobacz: Milionerzy. Które gwiazdy wystąpią w świątecznym wydaniu programu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: