ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Dlaczego Patusia Show odpadła z Projektu Lady?

Dlaczego Patusia Show odpadła z Projektu Lady?

02.08.2016, godz. 10:57
Patusia Show
Patrycja Anna Karczewska z Projekt Lady. foto:

Patrycja Karczewska, znana bardziej jako Patusia Show, opuściła wczoraj pałac w Radziejowicach. Oznacza to, że jej wielkie marzenie o zostaniu damą nie ziściło się. Czemu mentorki z Projektu Lady zdecydowały się zabrać perły dziewczynie?

Patrycja Karczewska jest jedną z najbarwniejszych uczestniczek programu Projekt Lady. Nowy show Małgorzaty Rozenek miał na celu zrobienie z niegrzecznych dziewczyn prawdziwych dam. Patrycja doszła jednak tylko do połowy eksperymentu w Radziejowicach. Mentorki zdecydował, że to ona odda perły w 6 odcinku programu. Stwierdziły bowiem, że Patrycja się zmienia, ale nie wiedzą po co, bo na pewno nie dla siebie.

Okazuje się, że odpowiedź na to pytane jest prostsze niż można by przypuszczać. Patrycja przyszła do show jedynie po sławę. Od początku robiła dobrą minę do złej gry, by się wypromować. Kiedy w drugim odcinku obcięto jej włosy, bardzo to przeżywała. W 6 odcinku Patrycję odwiedził chłopak. Od razu kazała mu umówić ją na wizytę u kosmetyczki zaraz po zakończeniu zdjęć do show. Nocami rozpaczała z powodu krótkich włosów. - Wyglądam jak kupa - płakała. Ciągle marzyła o powrocie do dawnego image, który z wizerunkiem damy ma niewiele wspólnego.

Wiedziała jednak, że musi się poświęcić dla swojej kariery celebrytki. Próbowała już zdobyć sławę wcześniej, upodabniając się do Dody. Nie wyszło. Chciała wziąć udział w Warsaw Shore, ale nie była gotowa na seks z innymi uczestnikami programu. Wybrała więc Projekt Lady jako miejsce, w którym może zdobyć rozgłos.

W Internecie możemy odwiedzić jej bloga, kanał na Youtube oraz dwie strony an Facebooku - prywatną i fanpage'a. W sieci ziała jako Patusia Show. Niestety z jej internetowej działalności nic nie wynika. Próbowała ślizgać się na popularności Projektu Lady i zamieściła pod koniec zeszłego roku serię filmów, w których pokazywała jak jeść pączki i eklery.

 

Niestety przesunięto premierą programu na lato, więc filmy przeszły bez echa. Zamieszcza też roznegliżownae fotki, które pretendują do miana "artystycznych". W rozmowie z naszą telewizją wyznała, że chciałaby zostać celebrytką. Marzy o własny programie w telewizji. Niestety może być jej trudno, bo nie ma pomysłu na siebie. O tematy kolejnych filmów prosi... swoich fanów. Ma szansę zostać sławna?

Zobacz: Projekt Lady: Kłótnia uczestniczek w internecie "Medialny zgon inwalidki umysłowej"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: