ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ewa Błaszczyk poprowadzi nowy program w TVP!

Ewa Błaszczyk poprowadzi nowy program w TVP!

24.08.2016, godz. 08:26
Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk foto: Super Express

Już 5 października na antenie TVP 2 pojawi się nowy program. Szeptem, bo tak nazywa się nowa audycja, poprowadzą aktorzy Ewa Błaszczyk i Dariusz Kowalski, znany z serialu Plebania. Program będzie nadawany na żywo.

Już nie długo w wieczornym paśmie TVP 2 zadebiutuje nowy program. 5 października po północy odbędzie się premiera Szeptem. Program będzie nadawany na żywo. Widzowie będą mieli możliwość zadzwonienia do studia lub napisania maila. Szeptem poprowadzi dwójka aktorów: Ewa Błaszczyk i Dariusz Kowalski, znany z kultowej roli Janusza Tracza w serialu "Plebania". - Ich własne doświadczenia i empatia na pewno staną się dodatkową wartością audycji - mówi Joanna Klimek, dyrektor biura koordynacji programowej Telewizji Polskiej dla serwisu wirtualnemedia.pl.

W programie poruszone zostaną trudne tematy, o których zazwyczaj się nie mówi. Prowadzący będą rozmawiać między innymi o samobójstwie, problemie Eurosierot, zdradach w małżeństwie, mobbingu w miejscu zatrudnienia. Błaszczyk i Kowalski zachęcą widzów do podzielenia się swoimi przeżyciami. - Program będzie tak poważny jak jego widzowie, którzy do niego zadzwonią. Problemy trudne, takie, o których mówi się tylko szeptem - mówi prowadzący.

Premiera 5 października o godzinie 0:00 na TVP 2.

Zobacz: Ewa Błaszczyk wydała oświadczenie na temat stanu zdrowia córki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: