ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Górniak i Krupa w jednym reality show! Pokażą, jak wygląda ich życie w USA

Górniak i Krupa w jednym reality show! Pokażą, jak wygląda ich życie w USA

05.06.2017, godz. 14:47
Edyta Górniak i Joanna Krupa
foto: EAST NEWS

Piosenkarka i modelka wystąpią we wspólnym reality show. Edyta Górniak i Joanna Krupa pokażą widzom, jak wygląda ich życie w USA. Produkcją programu zajmie się były mąż Kayah – Rinke Rooyens.

- Chcę to produkować, bo i Edyta, i Joanna są w ciekawym momencie swojego życia. Każda z nich w pewnym sensie zaczyna nowy rozdział. Jedna niedawno zamieszkała w Los Angeles, drugą czeka rozwód z mężem. Prowadzimy właśnie zaawansowane rozmowy na ten temat. Przede wszystkim szukamy stacji, która byłaby zainteresowana tym projektem. To duża produkcja kręcona głównie w USA, więc niewykluczone, że skorzystamy też z tamtejszego zaplecza technicznego – zdradził "Party" Rinke Rooyens.

Zobacz także: Górniak zarobi 360 tysięcy w Polsacie

Edyta przez lata odrzucała propozycje występów w reality show. Podobno na zmianę jej decyzji miała wpływ przyjaźń z Edytą Górniak. Dwutygodnik twierdzi, że paniom od razu udało się nawiązać nić porozumienia. Na jednym ze spotkań zażartowały nawet, że ich życia są tak ciekawe i pełne przygód, że nadawałyby się na reality show. - Edyta wypytała Joannę, jak ona ocenia swój udział w "The Real Housewives of Miami", jak program wpłynął na jej życie i karierę. Bilans wypadał na plus, więc Edyta uznała, że warto podjąć to ryzyko – zdradziła "Party" znajoma wokalistki.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia rozpoczną się już w wakacje. Będziecie oglądać reality show Górniak i Krupy?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: