ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Gry małżeńskie: Albert tłumaczy się prezerwatyw

Gry małżeńskie: Albert tłumaczy się prezerwatyw

20.04.2017, godz. 14:39
Gry małżeńskie
foto: Materiały prasowe

Gry Małżeńskie to show Polsat Cafe. W dzisiejszym odcinku singielka Diana spotka się z Arturem, Dawidem i Albertem. Randka z jednym z nich rozwinie się bardzo dynamicznie! Zobaczcie, co będzie działo się w kolejnym odcinku Gier Małżeńskich.

W kolejnym odcinku Gier Małżeńskich Diana spotka się z Albertem, Arturem i Dawidem. Kim są bohaterowie? Dawid jest kucharzem, Albert studentem Politechniki o włoskich korzeniach, a Artur miłośnikiem sportu, który dużo czasu spędza na siłowni.

Każdy z mężczyzn będzie usiłował ją przekonać, że jest singlem. W rzeczywistości tylko jeden z nich nie ma dziewczyny, pozostali mają partnerki. Jeśli Diana odgadnie, który z mężczyzn jest singlem, zdobędzie nagrodę pieniężną. Jeśli bohater, którego wytypuje, będzie w związku, pieniądze powędrują do niego i do jego partnerki.

Aby się przekonać, który z mężczyzn nie jest w związku, Diana odwiedzi ich mieszkania. U Artura w łazience znajdzie dziecięcą szczoteczkę do zębów, u Dawida - damskie koszulki i buty, a u Alberta - prezerwatywy! Jak będzie się z nich tłumaczył Albert? - Lepiej być zabezpieczonym - wybąka pod nosem. - Nie chodzisz na imprezy, to co, wyrywasz dziewczyny na ulicy? - zaatakuje go Diana. Chłopak będzie przyparty do muru. Czy zdradzi się, że jest w związku? A może nie jest i tylko tak świetnie udaje? Przekonamy się w kolejnym odcinku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: