ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
6,9

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 4 (Hell's Kitchen)

hells-kitchen-piekielna-kuchnia-wojciech-modest-amaro

Hell’s Kitchen, czyli polska Piekielna Kuchnia. Program w oryginalnej wersji jest prowadzony przez Gordona Ramsaya, w Polsce zaś ten zaszczyt przypadł Wojciechowi Modestowi Amaro.

  • Ostatni odcinek Piekielnej Kuchni nie należał do najszczęśliwszych dla uczestników. Nie wydano kolacji, a goście musieli czekać na zamówione dania ponad 3 godziny! Nic dziwnego, że Michał Bryś był w iście diabelskim humorze. Kto okazał się najgorszy?
  • Hell's Kitchen 6 - już dziś kolejny odcinek ognistego show! Między uczestnikami Piekielnej Kuchni dojdzie znowu do spięć! Czy ktoś zrezygnuje z programu, czy kucharze pokłócą się na dobre? Czy Michał Bryś będzie musiał interweniować? Dowiemy się już wieczorem!
  • Szok! Michał Bryś został napadnięty na jednej z warszawskich ulic przez napastnika z noże. Na szczęście szybko obezwładnił zbója! Zobacz zdjęcia z tej niesamowitej akcji!  
  • Przed nami drugi odcinek Hell's Kitchen. Emocje będą, jak na Piekielna Kuchnię przystało, naprawdę gorące! Dwie uczestniczki, które już tydzień temu przejawiały wobec siebie animozję, tym razem skoczą sobie do gardeł! I to przy gościach zaproszonych na kolację!