ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Hell's Kitchen 6. Kto jako pierwszy odpadł z Piekielnej Kuchni?

Hell's Kitchen 6. Kto jako pierwszy odpadł z Piekielnej Kuchni?

07.09.2016, godz. 08:56

Wczoraj mogliśmy oglądać pierwszy odcinek długo wyczekiwanej 6. edycji programu Hell's Kitchen. Nowym szefem Piekielnej Kuchni został Michał Bryś. Czy sprawdził się w tej roli? Kto odpadł z programu? Sprawdź!

Piekielna Kuchnia nieprzerwanie cieszy się popularnością. Po raz 6. będziemy oglądać zmagania kucharzy, którzy znajdą się pod okiem wymagającego szefa kuchni. Tym razem w nowej roli wystąpi Michał Bryś. W pierwszym odcinku mogliśmy zobaczyć jakim szefem Hell's Kitchen jest Bryś i czy dorównał Wojciechowi Modestowi Amaro.

Okazuje się, że Bryś przejął pałeczkę Amaro. Był bardzo surowy już na samym początku. Kiedy poznawał uczestników i testował ich umiejętności pokazał, że jest ostry jak kuchenny nóż. Po kilku minutach w Piekielnej Kuchni z programem pożegnał się Błażej Loska.

Szefowi bardzo nie smakowało przyrządzone przez uczestnika danie. Następnie Bryś podzielił kucharzy na dwie drużyny. Do drużyny Czerwonych trafiły panie, a do drużyny Niebieskich Panowie. Po zajadłej pierwszej konkurencji przyszedł czas na pierwszy serwis. Kuchnia nie poradziła sobie najlepiej. Kolację uratowali sous chefowie. Przyszedł czas na eliminacje. Jako druga w pierwszym odcinku odpadła Kamila Gockowiak, która próbowała się ratować lizusostwem. Niestety, takie sztuczki nie działają na szefa Brysia!

Zobacz: Hell's Kitchen 6. Poznaj wszystkich uczestników!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: