ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Hell's Kitchen 6. Michał Bryś napadnięty przez nożownika!

Hell's Kitchen 6. Michał Bryś napadnięty przez nożownika!

20.09.2016, godz. 11:58
Miahcł Bryś napadnięty
foto:

Szok! Michał Bryś został napadnięty na jednej z warszawskich ulic przez napastnika z noże. Na szczęście szybko obezwładnił zbója! Zobacz zdjęcia z tej niesamowitej akcji!

 

Do wydarzenia doszło na jednej z warszawskich ulic. Uzbrojony w nóż napastnik zaatakował Michała Brysia, nowego szefa kulinarnego show Polsatu „Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Na szczęście Bryś bardzo szybko poradził sobie z napastnikiem. Jak mu się to udało?

Michał Bryś od dłuższego czasu trenuje krav magę i to dzięki tej sztuce walki udało mu zapobiec tragedii. Poza tym całe zdarzenie jedynie wyglądało na bardzo niebezpieczne. W rzeczywistości sytuacja była zaaranżowana na potrzeby wizytówki przybliżającej sylwetkę Michała Brysia.

Napastnikiem z nożem był instruktor krav magi – Jacek Walczak, z którym piekielny szef trenuje na co dzień. Trener Brysia jest jednym z najbardziej cenionych instruktorów w naszym kraju i ma na koncie m.in. seminaria dla żołnierzy z Legii Cudzoziemskiej oraz seminaria na terenie jednej z najbardziej znanych jednostek SPECNAZU - „Witjaz” w Rosji.

Co ciekawe, krav maga nie jest jedyną sztuką walki, której w swoim życiu uczył się Michał Bryś. Szef „Hell's Kitchen” trenował kiedyś także taekwondo i aikido. Na szczęście te umiejętności nie są mu potrzebne w piekielnej restauracji, w której już dziś, o godzinie 20:05 w Polsacie, uczestnicy znowu zawalczą o swoje być albo nie być w programie.

Szósta edycja "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" - w każdy wtorek, o godzinie 20:05, tylko w Telewizji POLSAT! Będziecie oglądać?

Zobacz: Hell's Kitchen 6. Bójka uczestniczek w Piekielnej Kuchni!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: