ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Hell's Kitchen 6. - Paulina Sykut-Jeżyna nie poprowadzi finału! Kto ją zastąpi?

Hell's Kitchen 6. - Paulina Sykut-Jeżyna nie poprowadzi finału! Kto ją zastąpi?

22.11.2016, godz. 08:29
Hells Kitchen finał, MAciej Dowbor
foto:

Już dziś wielki finał 6. edycji programu Hell's Kitchen. Do tej pory finał Piekielnej Kuchni prowadziła Paulina Sykut-Jeżyna. Jednak tym razem jej funkcję przejmie ktoś inny! To gwiazda, która była gościem programu. Kto to? Sprawdź!

Szósta edycja najbardziej piekielnego programu kulinarnego dobiega końca. Już jutro dowiemy się, kto wygra 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji szefa Michała Brysia „L'enfant Terrible”. Przez 10 tygodni uczestnicy walczyli o tytuł najlepszego kucharza, a ich poczynaniom przyglądali się goście restauracji oraz wiele gwiazd, wśród nich: Ewa Farna, Marcin Gortat, Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor, Mesajah oraz aktor Michał Malinowski. I to właśnie jedna ze wspomnianych osób poprowadzi wielki finał na żywo.

Paulinę Sykut-Jeżynę, która prowadziła finał pięciu poprzednich edycji „Piekielnej Kuchni”, zastąpi... Maciej Dowbor, współprowadzący show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Dziennikarz i prezenter miał okazję oceniać dania uczestników kulinarnego show w siódmym odcinku. Towarzyszyła mu wówczas jego mama Katarzyna Dowbor. Zwycięzcę szóstej edycji „Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia” poznamy na żywo już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Bedziecie oglądać?

Zobacz: Twoja twarz brzmi znajomo: Maria Tyszkiewicz wygrała szóstą edycję show!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: