ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Hell's Kitchen 6. Uczestniczka zasłabła na planie!

Hell's Kitchen 6. Uczestniczka zasłabła na planie!

04.10.2016, godz. 15:07
Hells Kitchen 6 - uczestniczka zasłabła na planie
Hell's Kitchen 6 - uczestniczka zasłabła na planie foto: materiały prasowe

Emocje w „Piekielnej kuchni” sięgają zenitu. Niestety, na własnej skórze przekona się o tym jedna z uczestniczek, która zasłabnie w programie. Chwile grozy na planie Hell's Kitchen 6 obejrzymy już dzisiaj o godzinie 20:00 w Polsacie.

Hell's Kitchen 6. kolejny odcinek przed nami. Wielogodzinna praca w kuchni jest bardzo wyczerpująca. Oprócz ogromnej wiedzy kulinarnej kucharze muszą być okazem zdrowia. Niestety, praca pod presją czasu, w ogromnych emocjach i w dodatku w drużynie, w której panują trudne relacje, może szybko doprowadzić do wycieńczenia. - Dostałam palpitacji rano i ciągle mnie trzyma – powiedziała zapłakana Agnieszka Jasińska szefowi Michałowi Brysiowi. Szef „Piekielnej Kuchni”, zaniepokojony stanem zdrowia Agnieszki, wysłał ją do domu uczestników, aby odpoczęła... Niestety tuż po przekroczeniu progu uczestniczka upadła na ziemię. Wszystkie te dramatyczne chwile zobaczymy w odcinku, którego emisja została zaplanowana na 04.10.2016.

Co jeszcze wydarzy się w Hell's Kitchen 6? Gościem specjalnym odcinka będzie Marcin Gortat. Najlepszy polski koszykarz pomoże piekielnemu szefowi ocenić dania przygotowane przez uczestników. Jak w roli jurora poradził sobie Marcin Gortat? - Marcin bardzo mnie zaskoczył, bo ma dużą wiedzę kulinarną i jest bardzo surowym jurorem. Ale nie brakuje mu także poczucia humoru, dzięki czemu nawet najbardziej surowe oceny potrafił przekazać tak, aby na twarzach przegranych pojawił się uśmiech, a nie tylko smutek – zdradza Michał Bryś, nowy szef „Piekielnej Kuchni”.

ZOBACZ: Hell's Kitchen 6. Michał Bryś napadnięty przez nożownika!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: