ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ido 2017. Wojtek Łuszczykiewicz: Konsekwentnie unikam świętowania Dnia Kobiet. Będzie kłótnia z Elą?

Ido 2017. Wojtek Łuszczykiewicz: Konsekwentnie unikam świętowania Dnia Kobiet. Będzie kłótnia z Elą?

08.03.2017, godz. 16:18
Wojtek Łuszczykiewicz, jury Idol
foto: Polsat

Wojtek Łuszczykiewicz uważa Dzień Kobiet za wymyślone komunistyczne święto i unika jego obchodzenia! Ela Zapendowska ma zupełnie inne zdanie! Czyżby szykowała się kłótnia jurorów?

8 marca wypada Dzień Kobiet, a przy okazji zostanie wyemitowany czwarty odcinek Idola 2017. Co o Dniu Kobiet sądzą gwiazdy? - Jak większość kobiet uważam, że to święto powinno być celebrowane każdego dnia, a 8 marca to tylko przypadkowa data. Oczywiście lubię dostawać kwiaty tego dnia z tej okazji, bo to bardzo miłe. Najbardziej lubię kwiaty polne. Akurat w marcu o jest o nie dosyć trudno, więc to duże wyzwanie dla mojego mężczyzny. Z okazji Dnia Kobiet życzę paniom dużo dobrego samopoczucia po prostu z samego faktu bycia kobietami! - mówi Ela Zapendowska.

Niestety Wojtek Łuszczykiewicz ma odmienne zdanie! - Nie obchodzę Dnia Kobiet właściwie od zawsze. Z prostej przyczyny: nie chcę sam ukręcać na siebie bata. Wręczenie kwiatów w tym dniu, bądź przygotowanie jakiejś niespodzianki wiązałoby się jednoznacznie z natychmiastową reakcją: skoro możesz dzisiaj, to dlaczego zapominasz o tym przez pozostałą część roku? Dlatego konsekwentnie unikam świętowania 8 marca, psiocząc jednocześnie, że to wymyślone, komunistyczne święto - słyszymy.

Zobacz: Bachleda-Curuś o włos od śmierci

Ciekawe co na to reszta jury? Ewa Farna świętuje ten dzień robiąc sobie same przyjemności. Zdanie Panasewicza zapewne poznamy wieczorem!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: