ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Idol 2017. Ewa Farna ma specyficzną fankę... Dziewczyna wytatuowała sobie autograf gwiazdy na ręku!

Idol 2017. Ewa Farna ma specyficzną fankę... Dziewczyna wytatuowała sobie autograf gwiazdy na ręku!

08.03.2017, godz. 21:59
ewa farna
foto: AKPA

Za nami czwarty odcinek Idola 2017. Działo się bardzo dużo, ale pewna uczestniczka zostanie zapamiętana na długo i to bynajmniej nie dzięki swoim umiejętnościom wokalnym. Kaja z Lublina wytatuowała sobie autograf, który dostała do Ewy Farnej.

Kaja z Lublina jest wielką fanką Farnej. Widać było to po niej, bardzo zachwycą się Ewą... W pewnym momencie podchodzi do niej i pokazuje jej zdjęcie, które kiedyś dostała podczas koncertu. - Ja nie pamiętam tego, tyle tego rozdaję - zaczęła Ewa, ale przerwała. Dziewczyna pokazała jej tatuaż. Skopiowała autograf od Farnej, z błędem w dodatku i uwieczniła go na zawsze na swoim nadgarstku. Kaja przeszła dalej, dostała cztery razy tak, ale jurorzy mieli uwagi. Podobno za cicho śpiewała.

Jednak nie tylko Kaja była osobliwością tego odcinka. Pojawiły się siostry bliźniaczki, dwóch aktorów, było kilka spektakularnych porażek. Janusz Panasewicz często był na nie... Najwyraźniej ma spore wymagania! Jako ostatnia wystąpiła 16-letnia Julia, która jest wicemistrzynią Polski w MMA! Czy podczas castingu w Warszawie jury znalazło idola? Tego dowiemy się niebawem... Przed nami kolejne etapy programów!

Zobacz więcej: Idol 2017, odc. 4. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: