ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odc. 4. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Idol 2017, odc. 4. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

08.03.2017, godz. 21:54
Idol Jury
foto: materiał prasowy

Idol 2017, odcinek 4. zapis relacji na żywo na Se.pl start 20.05! Jak zwykle zobaczyliśmy masę występów, mnóstwo emocji oraz jury i prowadzącego Macieja Rocka, którzy rozgrzali atmosferę. Na Se.pl znajdziecie zapis relacji z odcinka na żywo.

21.44 Marcin! Uczestnik jest aktorem, dostał cztery razy tak, chociaż jurorzy żartowali, że nie chcą konkurencji w show-biznesie. Po ni przyszła 16-letnia Julia. Zaśpiewała i przekonała jury do siebie... Ona również dostała cztery razy tak. Popłakała się ze szczęścia!

21.38 Kasia i Ewa to bliźniaczki, które przeszły. Obie. Niestety regulamin Idola nie pozwala na występy w duetach.

21.30 Po reklamach pora na Justynę. Dziewczyna dostała cztery razy tak. - Jesteś bardzo charakterystyczna, a takich ludzi szukamy - dowiedzieliśmy się od Eli. Paweł zaśpiewał Niemena, ale dostał cztery razy nie. Był zaskoczony - Falsecik słaby, przykry, jak rozdeptana żaba - powiedziała Zapendowska.

21.17 Patryk przekonał jurorów, że to jego kawałek podłogi. Od jurorów dostał cztery razy tak.

21.09 Klejna uczestniczka zaśpiewałą Agnieszkę Chylińską i Lady Gagę. Wyszło jej, dostała trzy razy tak. Od Eli nie ma tak, ale uznała, że potrafi śpiewać, ma kawał głosu. Za nią wchodzi Kaja z Lublina, która wytatuowała sobie autograf od Farnej na ręku. Dostała cztery razy tak, podobo śpiewa czysto, ale cicho, skromnie.

21.03 Kolejny uczestnik jest dobrze wychowany, ale nie dostał się dalej. Ma ćwiczyć...

20.59 Po reklamach wchodzi Magdalena Pociecha. Uczestniczka jest po studiach na łódzkiej filmówce, ale roboty nie ma. Grała w kilku serialach, ale na co dzień jest kucharką. Dostała cztery razy tak i mnóstwo pozytywnych słów od jury.

20.40 Radek zaśpiewał ciekawie. Jury się spodobało, choć mieli pewne zastrzeżenia. Dostał cztery razy tak, ale ma nad sobą pracować.

20.34 Filip Moniuszko umie śpiewać. Jury zakładało się przed jego występem czy potrafi. Ela była pewna, że umie... Drugą piosenką się pogrzebał, ale i tak dostał cztery tak. Uczestnik miał niezłe gadane.

20.22 Julia śpiewa dwa razy. Raz bez gitary, a raz z. O wiele bardziej jury podobał się drugi utwór. - Coś mi się nie chce zgodzić w szczerości - mówi Panasewicz. - Ja nie udaję, że jestem Januszem - mówi Ela. Jury nie jest przekonana... Ostatecznie trzy razy tak, raz nie od Eli. Kolejny uczestnik, Łukasz, dość specyficzny, nie zachwycił jury. Tylko Wojtek dał tak.

20.17 Dawid Wajda jest prezenterem w krakowskim radiu. - Nie podoba mi się to, że nie masz stylu. Śpiewasz za równo, ale masz kawał głosu - mówi Farna. Początkowo dwa razy nie, dwa tak, potem Farna zmienia zdanie. Uczestnik wychodzi, a Ela mówi, że nie ustąpi... Farna i Wojtek wyszli więc po uczestnika i zaprosili go ponownie. Tylko Panasewicz był na nie.

20.11 Lolita Maliavska to kolejna uczestniczka castingu w Warszawie. Bardzo lubi gadać, zdecydiwanie zagadała jury. - Wszystko robisz świetnie oprócz śpiewania - powiedziała Ela. Cztery razy nie. Potem widzimy kolejne nieudane występy, a trochę ich jest. Zwłaszcza, kiedy wykonują utwory Lady Pank.

20.07 Jako pierwsza Martyna Kasprzycka z Podhala. Dziewczyna wykonuje przed jury dwie piosenki. Pierwsza spodobała się jury, a druga... - Była beznadziejna - skomentowała Zapendowska. Ewa Farna była łaskawsza - Ja jestem z gór i ja lubię ryknąć, ale nia każda muza mi pasuje - mówi Farna i wspólnie śpiewa kolejną piosenkę z uczestniczką. Martyna dostała cztery razy tak.

20.05 Zaczynamy kolejny odcinek Idola. Najpierw widzimy jury, a dokładniej ich wyznania na swój temat. Co myślą o sobie nawzajem? - Ewa jest bardzo utalentowana, ona nikogo nie udaje - mówi Ela Zapendowska o koleżance z jury. - Panas to prawdziwy idol, legenda - komentuje Wojtek. - Wojtek okazał się nie być bałwanem - żartuje Ela. - Ja to się łapię na tym, że Ela tak mówi o błędach do uczestników, a ja robię te same - mówi z zakłopotaniem Farna.

Przed nami kolejny odcinek Idola 2017. Jury w składzie Ewa Farna, Wojtek Łuszczykiewicz, Ela Zapendowska i Janusz Panasewicz wyłaniać będzie kolejnych uczestników programu. Zwycięzcy castingów będą musieli pokazać co potrafią przed jury jeszcze w teatrze... Wtedy zostaną wyeliminowani ci słabsi, a zostaną tylko ci, którzy mają szansę zaistnieć na polskiej scenie muzycznej i są na to gotowi. Jurorzy podkreślali wiele razy, że nie tylko talent się liczy, ale i osobowość sceniczna. Kogo więc zdecydują się przepuścić? Kogo chcą zobaczyć raz jeszcze? Oglądajcie Idola 2017, odcinek 4. i bądźcie z nami - na Se.pl relacja na żywo z show, start 20.05.

Zobacz: Tomasz Niecik wyznaje: Relaksują mnie ptaki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: