ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 1. zapis relacji na żywo na Se.pl

Idol 2017, odcinek 1. zapis relacji na żywo na Se.pl

15.02.2017, godz. 21:50
Źródło: mra

Za nami długo wyczekiwany pierwszy odcinek Idola 2017. Zobaczyliśmy ujęcia z castingów do show, a w nich między innymi wykonanie utworu Orki z Majorki! Na Se.pl znajdziecie zapis relacji na żywo z Idola 2017, odcinek 1.

21.50 To już koniec na dzisiaj.

21.45 Adam Rugor przyszedł z nauczycielką śpiewu. Uczestnik ma za sobą kiepską przeszłość. - Słychać straszną niepewność w twoim głosie - skomentowała Farna. - Masz fajną barwę i jesteś muzykalny - dodała Ela. Przeszedł dalej!

21.33 Po kolejnych reklamach występ Adriana odebrał mowę jurorom. Jagoda Judzińska ma świetny głos, ale niestety śpiewa bez rytmu. - Rozmemłane - Eli się nie podobało. Patrycja Rogalska jest chora, ale przyszła i tak. Zaśpiewała piosenkę Małe rzeczy. - Techniki nie ma, ale ma talent - Ela wie co mówi! Wojtek żartował, że piosenka jest o nim, bo jego żona mówi, żeby cieszyć się z bardzo małych rzeczy.

21.13 Daniel Chodyna. - Masz kawał głosu, mogłoby coś z tego być, ale gonisz do przodu, musisz wyczekać pauzy, brakowało mi tego - skomentowała Zapendowska. Farna prosi o kolejną piosenkę, bo nie jest przekonana. Udało mu się - przeszedł dalej. Kolejna uczestniczka, Karina, w połowie Afrykanka. Zaśpiewała piosenkę po polsku. - Rzygnęłaś pozytywną energią - skomentowała Farna. Cztery razy tak.

20.41 Reklama. A po reklamie Adam, bardzo religijny uczestnik. Zaśpiewał Nirvanę, a Farna miała gęsią skórkę. Zdaniem Adama to było niecenzuralne. Potem Joanna Wojciechowska zaśpiewała Jaskółkę. Niestety, cztery razy nie. Miała ciekawą historię poznania ze swoim chłopakiem. - Wtoczyłem się do klubu o czwartej nad ranem, pijany, zobaczyłem ją i tak zostało - mówił jej ukochany. Patrycja Jewsiena studiuje rzeźbę, ale chciałaby śpiewać. Podobno śpiewa, gdy jest smutna... - To jest urocze - skomentowała jej występ Zapendowska - Będę cię długo pamiętać - dodała. Tu padło cztery razy tak.

20.35 Maciej i Karolina grają w zespole, ale wystąpią osobno. - Obronił cię walor muzykalności i fajnego brzmienia - skomentowała utwór Maćka Ela. Obydwoje dostali 4 razy tak. - Idźcie się całować - skomentował Wojtek.

20.27 Pora na Adę. Ada założyła bluzkę z ogromnym dekoltem. Studiuje informatykę i ekonometrię, co podobno w ogóle jej nie interesuje. Panasewicz przyznał, że patrzył tylko na jej piersi. - Jak przejdę do kolejnego etapu to przyjdę w samym bodypaintingu - zażartowała Ada. Dostała trzy razy tak i raz nie od Wojtka, który pozdrowił swoją żonę.

20.16 Kolejny uczestnik to Mariusz Dyba. Farna śpiewała razem z nim. - Zdolny jesteś - mówi Zapendowska. Dostał cztery razy tak. Farna zaśpiewała razem z nim po skończeniu głosowania. Podobało jej się bardzo! Widzieliśmy także uczestników, którzy nie popisali się. Marcelina Kopyt z Radomia zaśpiewała utwór Mama knows best Jessie Jay. - Słychać, że masz kawał głosu, ale nie podoba mi się to, że nie poszłaś własną drogą. To znaczy, że już nie pójdziesz - skomentowała Ela. - Powinnaś znać swoją drogę już - dodał Panasewicz. Trzy razy nie, raz tak od Ewy.

20.11 Przed nami Zbigniew, wiemy z zapowiedzi, że zaśpiewa utwór Orki z Majorki. - Pracowałem w korporacji, ludzie nazywali mnie korposzmatą, ale to mi nie przeszkadzało, bo wcześniej nazywali mnie szmatą. Z zawodu jestem biznesmanem, ale nie pracuję w zawodzie - mówi o sobie.

20.05 Zaczynamy Idola. Castingi odbyły się m. in. w Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, na Śląsku. O 250 tysięcy i kontrakt płytowy powalczą tysiące chętnych. Ich występy oceni jury. - To będzie rozpoznanie - mówi Panasewicz. Pierwszą uczestniczką jest Żelka, 21-letnia Angelika Zaworka. Mówi o sobie, że jest gotowa do śpiewania, wcześniej już próbowała swoich sił w różnych castingach, ale nigdy nie było jej stać na to, żeby się rozwijać. Teraz chce zainwestować w siebie, robi to dla 3-letniej córki. - Ekspresja jest twoją dobrą stroną - mówi Zapendowska. - Nie jesteś przewidywalna, to zaleta - dodaje Farna. Uczestniczka dostała 4 razy tak, zaśpiewała utwór Sośnickiej.

Po długiej przerwie wreszcie jest! Oto pierwszy odcinek Idola 2017, po dwunastu latach od emisji pierwszej edycji show! Jesteście ciekawi, co będzie się działo? Zapraszamy na relację na żywo na Se.pl z Idol 2017, odcinek 1. Za stołem jurorskim Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Zapendowska ma spore doświadczenie - ona jako jedyna zasiadała także w poprzednich edycjach show za stołem jurorskim. Program poprowadzi niezawodny Maciej Rock! Zapraszamy!

Zobacz: Idol 2017. Jurorzy chcą skraść nasze środy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: