ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 2. zapis relacji na żywo na Se.pl

Idol 2017, odcinek 2. zapis relacji na żywo na Se.pl

22.02.2017, godz. 21:51
Idol 2017
foto: AKPA

Za nami drugi odcinek Idola 2017. A w nim kolejne castingi i nowi uczestnicy, którzy powalczą o spełnienie swoich marzeń, niektórzy już w drugim etapie. Kto tym razem zachwycił, a kto rozbawił jurorów do łez? Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z Idola 2017.

21.49 To już koniec na dzisiaj! Widzimy zapowiedzi odcinka, który będziemy oglądać za tydzień! Oj, będzie ciekawie!

21.44 Weronika Gabrielczyk pracuje na co dzień w call center. Farna stwierdziła, że ma kawał głosu, ale nie powiedziała im nic o sobie. Na szczęście dali jej szansę w drugim etapie. Farna jest przekonana, że Weronika może wygrać program.

21.40 Arek z Wietlina, kolejny uczestnik, zaśpiewał utwór Aguilery, którym przekonał jurorów. Farna: Jesteś szczery w tym co robisz, trochę dziwny.

21.28 Po kolejnych reklamach Przemek Dunajek. Bardzo specyficzny uczestnik, otrzymał cztery razy tak, chociaż jury śmiało się, że stosuje vibrato jak stare baby. Maciek Rock był w szoku: Przyjęliście tego świra? Pogięło was? - krzyczał. Przemek był Za nim Justina Sabova nie przeszła, bo nie było czysto. Ale Panasewicza zainteresował jej łobuzerski głos. Otrzymała cztery razy nie.

21.13 Kolejny uczestnik to Janek, ale niestety nie przeszedł dalej. Za nim wchodzi Camilla Lewandowski, uczestniczka pochodzi ze Stanów, ale w Polsce studiuje medycynę. Panasewicz: Jesteś przeurocza, ale masz taki zwyczajny głos, miły, ale... Nie wiem. Farna: To nie ten moment, jesteś piękna, są zalety. Farna jest na nie, Ela też, ale ostatecznie Wojtek przekonał wszystkich i przeszła dalej.

21.09 Roksana Tutaj została przywitana przez jurorów: O, Whitney Houston, to powinna być piosenka zakazana. Po jej występie Wojtek stwierdził, że jest to idealne pole do wyłożenia się. Farna poprosiła o utwór Niemena. Dostała cztery razy tak, ale po drugim występie. Panasewicz stwierdził, że jest pierwszym przypadkiem, który przeszedł po Whitney i Niemenie.

20.58 Po reklamach Carolin Mrugała, która zaśpiewa piosenkę jednego z jurorów - Ewy Farnej! Dziewczyna tłumaczy się, że nie wiedziała, kto jest w jury! Farna: Masz kawał głosu! Ela: Włącz myślenie, pauzy... Cztery razy tak. A po niej Dymek, czyli Damian Dymek. Ela: Machnij nam jeszcze jeden utwór, czasem było mi dobrze, czasem źle... Dymek śpiewa piosenkę Panasewicza. Ewa: On jedzie na jakiejś fali, której ja nie znam. Panas: Twoja wersja była swobodna, śpiewasz z olewką. Cztery razy tak.

 

20.37 Jakub Krystyan jest trenerem personalnym na siłowni. Nie wygląda na osobę potrafiącą śpiewać, zwłaszcza Stinga, ale ku zaskoczeniu wszystkich radzi sobie całkiem nieźle... Poza tym, że zepsuła mu się gitara, było super. Jury wie wszystko, nie chce nawet drugiej piosenki. Cztery razy tak!

20.31 Teraz czas na Laurę Godziejewską. Śpiewa piosenkę Andrzeja Zauchy. Niestety nie było rytmu w piosence, ale wokal dziewczyny bardzo przypadł do gustu jury. Dostała cztery razy tak. A po jej występie pora na raperów... Niestety są to urywki nieudanych występów.

20.23 Agnieszka Gabryś śpiewa na festynach i ślubach. Marzy o śpiewaniu. Niestety śpiewała nie w rytmie, co sprawiło, że Panasewicz wyszedł. Jednak jest na tak, bo słyszał, jak dziewczyna śpiewa w toalecie. Farna też powiedziała, że jest na tak. Wojtek nie był przekonany, a Ela zmieniła zdanie. Początkowo była na nie, ale "w d... z tym" powiedziała i dała dziewczynie szansę.

20.17 Szymon Borkowski jest informatykiem, który uczył się 12 lat w szkole muzycznej. Jury w ciemno obstawia, ze umie śpiewać. Ewa: Masz fajny flow i fajną barwę, ale od pierwszego tonu widziałam, że mnie nie zaskoczysz. Panasewicz: Nuda. Dostał cztery razy tak.

20.11 Kolejna uczestniczka to Gosia. Małgorzata Gala ma obsesje na punkcie śpiewania i wykonuje arię. Jury nie jest przekonane, ale dziewczyna wyprosiła jeszcze jedną piosenkę, Celine Dion. - Ja uwielbiam śpiewać - mówi, śpiewa potem kolejny utwór. Jury odrzuca uczestniczkę.

20.05 Zaczynamy program. Na początku przypominamy sobie, co się działo tydzień temu. A teraz pora na rozpoczęcie show! Dziś zobaczymy casting z Poznania. Jako pierwsza Milena Kołodziejczyk, niania. Śpiewa w zespole weselnym, ale uwielbia jazz. Farna żartuje, że dziewczyna śpiewa do kotleta. Ela Zapendowska komentuje, że jej śpiewanie do kotleta w ogóle nie przeszkadza! Farna: Ja się poczułam jak w gospelu! Dostała cztery razy tak.

Przed nami 2. odcinek Idola 2017. A w nim kolejne castingi i nowi uczestnicy, którzy staną przed jurorami, by zaprezentować swój wokalny talent. Kto tym razem zachwyci, a kto doprowadzi oceniających do śmiechu? Tradycyjnie za sędziowskim stołem Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Program poprowadzi niezastąpiony Maciej Rock.

Zobacz: Agent Gwiazdy 2: UCZESTNICY 2. sezonu. [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: