ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 3. Najgorsze występy i najostrzejsze oceny jury [WIDEO]

Idol 2017, odcinek 3. Najgorsze występy i najostrzejsze oceny jury [WIDEO]

01.03.2017, godz. 06:53
Idol Jury
foto: materiał prasowy

Idol 2017 to nie tylko uczestnicy o wspaniałym głosie i zachwycone jury. To także ludzie, którzy próbują swoich sił, ale nie mają talentu, albo zwyczajnie - zjadł ich stres! Zobacz, jak czasem reagują jurorzy na nieudane pokazy.

Jak do tej pory w Idolu widzieliśmy głównie uczestników, którzy spodobali się jurorom. Oczywiście, byli i tacy, którzy nie przeszli, ale wzbudzili dużo pozytywnych emocji. Pamiętacie chociażby występ Zbyszka z utworem Orki z Majorki? Nie udało mu się przejść dalej, ale wszyscy byli w doskonałych humorach, sam uczestnik także. Niestety nie wszystkie występy są tak nieudane wokalnie, ale udane pod kątem charakteru uczestnika. Bywa gorzej. Bywa tak, że jurorów nic nie jest w stanie rozbawić po tym, co usłyszeli.

- Kora mózgowa pękła mi na trzy - żalił się Wojtek po jednym z takich występów.
- Ty się ciesz, że przeżyłeś - dodał Panasewicz.

Ela Zapendowska wie, jak ciężko znaleźć dobrego artystę. W końcu w Must be the music również zasiada w jury, gdzie regularnie wybierała do tej pory gwiazdy. Wiele z nich odrzuciła, niestety w Idolu również musi wybierać. Jednak nauczycielka śpiewu jest przekonana, że jeśli komuś nie poszło, a ma talent i charyzmę, to i tak się przebije. Ewa Farna zawsze podkreśla, że wie, jak czuje się kandydat po drugiej stronie. Dlatego nie wydaje pochopnych opinii. Ale czasem i ona jest na nie! Zobaczcie sami!

Zobacz: Zapendowska do uczestniczki "Idola": Spie***liłaś!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: