ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 3. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl. Co się działo?

Idol 2017, odcinek 3. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl. Co się działo?

01.03.2017, godz. 21:50
Idol
foto: materiał prasowy

Za nami kolejny odcinek nowej edycji Idola. Na razie jesteśmy na etapie castingów. Kogo zobaczyliśmy w programie? Kto przeszedł do kolejnego etapu? Wszystkiego dowiedzieliśmy się w dzisiejszym odcinku, a na Se.pl zapis relacji z Idola 2017 na żywo, start 20.00!

21.46 Kolejna i ostatnia zarazem jest Marcelina. Maciej Rock zaprosił ją na casting z piętra wyżej, gdzie śpiewała do kotleta. Jest ostatnia, nie ma jej nawet w papierach jurorów. - Fajnie śpiewasz, nie tak, żeby mnie szarpnęło, ale stylowo, manierycznie - komentuje Ela. Otrzymuje trzy razy tak.

21.41 Kolejny występ to Michał Pilas z gitarą. Jury oceniło go pozytywnie, a w dodatku stwierdzili, że jest bardzo inteligentny. Po nim wchodzi Roksana, która ma problemy z mową. - Masz zadziora, coś interesującego - przyznał Panasewicz. - Jesteś muzykalna, ładnie budujesz napięcia i spadki - dodała Ela. - Ja kupuję postać, ale nie... Trzy razy nie, raz tak od Panasewicza. Roksanie się nie udało. Są łzy...

21.28 Po reklamach występ Wiktora, który dostał cztery razy tak i dodatkowo zrobił sobie selfie z jurorami. Jego siostra się cieszy, że teraz pewnie uwierzy się. Marta Piaskowy "Mara" wydaje się być szalona. Napisała sobie tekst piosenki Rihanny na kartce. - Ja już jestem wygrana, ja mam swoją charyzmę. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, głowa wysoko i patrz w oczy, oni mają spuścić wzrok, nie ja, wtedy ja będę wygrana - mówi. Dostała cztery razy nie.

21.06 Maciej dostał cztery razy tak. Jury oniemiałe oglądało jego występ. Po nim przyszła Vimalaya. Dziewczyna dostała cztery razy tak, ale były pewne wątpliwości. Po niej weszła Julia Bernard. Dziewczyna interesuje się Japonią. Podróżuje tam, sama twierdzi, że jej serce należy do Japonii. - Jesteś bardzo barwna, ale nie przekonałaś mnie swoją prezentacją - mówi Farna. - Określ się, musisz - dodała Ela. - To nie ten moment - twierdził Panasewicz.

20.57 Po reklamach widzimy Lidię. Niestety poza Wojtkiem nikt nie był na tak. Uczestniczka wyszła z sali, zaczęła narzekać, a za nią wyszła Farna i poinformowała, że jednak zmienili zdanie, bo jest kumata. Potem jury przesłuchuje Kamila Lichotę. Bardzo ciekawy uczestnik, z wyglądu i z maniery. Przeszedł!

20.36 Jowita Łasecka jest bardzo zestresowana. Pije wodę Ewy. - Oby jak najdłużej - żartuje mówiąc o tym, żeby pozwolili jej długo śpiewać. - Moja żona też tak mówi - śmieje się Wojtek. Jurorzy mają wątpliwości, ale ostatecznie cztery razy tak!

20.28 Sylwia jest z wykształcenia wokalistką. Niestety cztery razy nie. - Śpiewasz ładnie, ale bez rewelacji, my szukamy idola - przyznała Zapendowska. Widzimy za kulisami, jak jurorzy rozmawiają o uczestnikach. - Mamy wielu kandydatów po szkołach artystycznych, ale oni są koszmarnie bezbarwni. Nie mają nic - słyszymy opinie. Na widok Damiana Farna przyznaje - Rozpływam się na dole. Damian jest finansistą, początkowe oceny jury są kiepskie. - Patrzę na ciebie i nie wiem kim jesteś - mówi Panasewicz. - Nic specjalnego - dodała Zapendowska. - Musisz nas przekonać czymś więcej niż tym, że jesteś ładnym chłopakiem - skomentowała Farna. Cztery razy tak, jury wkręcało Damiana.

20.24 Jan był już w innych programach, ale nie udawało się. Podobno dlatego, że był zbyt szczery. Panasewicz jest na nie. Wojtek dał tak, ale za kurtkę w panterkę. Kurtkę odniosła mu Ewa Farna. - Pozostań taki emocjonalny - powiedziała mu. Jan aż się popłakał.

20.17 Po występie Alana pora na Kingę. Dziewczyna też ma 17 lat i uczy się śpiewać. Zaśpiewała piosenki Steve Wondera i Maryli Rodowicz. Przeszła dalej. - To jest bardzo smaczne - przyznała Farna. - Lubię twój gust muzyczny i dykcję - dodał Panasewicz.

20.14 Alan bardzo boi się Eli Zapendowskiej, podobno od dziecka uczy się śpiewać. Ma 17 lat. Niestety usłyszał trzy razy nie. Tylko Farna była na tak. - Jak bym cię zobaczyła w telewizji to gwałciłabym replay, żeby cię oglądać, jestem na tak.

20.00 Przed nami dalsze potyczki kandydatów na idola. Jako pierwsza występuje Agata. - Mam problem ze sobą, z poznawaniem nowych ludzi, zawsze wolę stać z boku - mówi o sobie. Jej bliscy twierdzą, że jest trochę trudna, bo ciężko ją przekonać do czegokolwiek. Jury się zachwyciło. - Jesteś wyjątkowa, ten głos, taka barwa charakterystyczna. Cztery rzy tak. - Będę się starała nie wyjść na gbura w tym programie - mówi o sobie.

Idol 2017, odcinek 3 przed nami - w środę 1 marca dowiemy się, kto spodobał się jurorom! A zaimponować Ewie Farnej, Januszowi Panasewiczowi, Eli Zapendowskiej i Wojtkowi Łuszczykiewiczowi nie jest łatwo! Jak do tej pory udało się to nielicznym, ale castingi jeszcze trwają. Zobaczcie, co będzie się działo - relacja z Idol 2017, odcinek 3 NA ŻYWO w środę, start 20.00. Wiemy jednak, że będzie muzyczne szaleństwo i taniec Maćka Rocka!

Zobacz: Zapendowska do uczestniczki "Idola": Spie***liłaś!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: