ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 4. Przed jury wystąpi aktorka znana z "M jak Miłość"

Idol 2017, odcinek 4. Przed jury wystąpi aktorka znana z "M jak Miłość"

08.03.2017, godz. 09:40
Idol. Magdalena Pociecha
foto: Polsat

Przed nami kolejny odcinek Idola 2017. Z zapowiedzi wiemy, że w show pojawi się gwiazda - aktorka znana między innymi z "Na Wspólnej" i "M jak M". Czy jury będzie miało dla niej litość? Czyuda jej się przejść dalej?

W czwartym odcinku Idola w nowej odsłonie zobaczymy Magdalenę Pociechę. Dziewczyna grała w produkcjach: „Big Love", serialu „Befler", „M jak Miłość" czy „Na Wspólnej". Ela Zapendowska od razu zadała konkretne pytanie: Czy masz robotę?

- Zależy o co pani pyta. Zawód aktora polega na czekaniu. Coś trzeba robić z tą resztą czasu. Należy się usamodzielnić - również finansowo. Pracuję więc w restauracji. Ale nie jestem kelnerką – opowiadała Magdalena Pociecha. Czyli co robi? Może śpiewa "do kotleta"? A może zajmuje gościom czas poprzez występy aktorskie? A może wreszcie zajmuje się animacjami dla dzieci? Tego dowiemy się już dziś, w środę 8 marca, o 20.00!

Co jeszcze wydarzy się w Idolu 2017, odcinek 4.? Z całą pewnością jury nie będzie odpuszczać uczestnikom show! Jak wiemy Ela Zapendowska, Janusz Panasewicz, Ewa Farna i Wojtek Łuszczykiewicz są bardzo surowi. Czasami bawią ich nieudane popisy wokalne, ale czasami mają litość. Jurorzy wiedzą, że niektórym wystarczy dać czas i szansę, żeby podszkolili swoje umiejętności.

Zobacz: Tomasz Niecik wyznaje: Relaksują mnie ptaki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: