ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 7. zapis relacji na żywo na Se.pl

Idol 2017, odcinek 7. zapis relacji na żywo na Se.pl

29.03.2017, godz. 21:51
Idol
foto: materiał prasowy

Idol 2017, odcinek 7. zapis relacji na żywo na Se.pl! Już za nami wielkie emocje, a działo się dużo na ostatnim etapie castingów w programie Idol 2017. Kto dostał się do najlepszej dwunastki i powalczy o zwycięstwo w show?

21.41 Ewa Farna zaprosiła uczestników na ogłoszenie werdyktu. Przemek Dunajew, Roksana Tutaj odpadają, Adam Kalinowski zostaje! Tak samo jak Karolina Artymowicz i Adrian Szputke, Patrycja Jewsienna, Agata Karczewska, Jowita Łasecka, Maciej Mazur, Julita, Szymon Borkowski, Żelka, Jakub Krystyan i Damian.

21.30 Po kolejnych reklamach dalsze zmagania uczestników - m. in Jowity, Szymona Borkowskiego, Mariusza. Patrycja Jewsienna zmieniła piosenkę, ale wyszło jej! Po niej Jakub Krystyan. Farna się popłakała, ale dlatego, że nie wyszło. Ela: Masz wszystko, warunki, prawdę w sobie, takie pięne dźwięki, ale tonacja...

21.06 Niestety większość występów nie podobała się jury. Mało kto usłyszał pochwały. Agata Karczewska zmieniła piosenkę, jury zostawiło to bez komentarza. Żelka z kolei płacze, straciła pewność siebie. - Może mi się mózg odblokuje, jeden dzień może zmienić wszystko w moim życiu - mówi. Na scenie pomyliła słowa i przeprosiła jurorów za to, że zmieniła tekst.

20.55 Po reklamach pora na Patryka Jaszka. Wymyśla tekst na poczekaniu. Niestety, jest głuchy na podpowiedzi Wojtka. Ela: To jest wstyd! Farna: Marnowałeś nasz czas. Po nim Agnieszka Gabryś. - Było okay, ale czegoś brakowało. Po niej Dymek, który znał tekst, ale zapomniał! Farna: Byli tu tacy, którzy to lepiej zaśpiewali. Potem jurorzy pochwalili Marcelinę.

20.32 Karolina z kolei popisała się. Pomyliła tekst, ale jurorzy są zadowoleni z jej występu.

20.30 Chłopak Karoliny Artymowicz, Maciek, w ogóle nie zaśpiewał nic. Rozczarował jurorów.

20.22 Adam Kalinowski stresuje się i zapomina tekstu. Śpiewa Mój jest ten kawałek podłogi. Jurorzy są zachwyceni, chwalą go. Najwyraźniej występ się udał. Damian Mordalski śpiewa także ten utwór... Już mu tak dobrze nie poszło.... Sandra Rugała pokazała rejestr głosu, ale bez nastroju. Występ Matyldy Farna skomentowała: Widać stres, może ten etap to jeszcze za wcześnie....

20.20 A potem Przemek Dunajew!

20.12 Justyna niestety nie zna tekstu. Ela: Masz we mnie wroga do końca życia. Ewa: To było źle zaśpiewane. Justyna próbowała się tłumaczyć, że miała za mało czasu, jest zmęczona... Śpiewała piosenkę Maanamu Cykady na Cykladach, więc zaskoczeniem było, że nie zna tekstu. Wie, że poszło źle. Po niej śpiewa Magda Pociecha. Panasewicz: Przeżyłaś, ale ja nic nie przeżyłem. Ela: Zmieniłaś melodię. Magda płacze po występie, ale wie, że się starała. Jej błędem był wybór złej piosenki.

20.00 Zaczynamy program! Na początku widzimy, jak uczestnicy podróżują do hotelu z Romy. Casting skończył się o 3 w nocy. Kamera podgląda zwycięską trzydziestkę w hotelowych pokojach. Niebawem zostanie już tylko dwunastu uczestników i to ich zobaczymy w odcinkach live. Jurorzy zapewniają, że będzie ostro. Zapendowska twierdzi, że nie ma planu... - Ja nigdy nie mam planu - zapewnia. Jako pierwszy występuje Adrian. Podobno w ogóle nie spał!

Idol 2017, odcinek 7. już w dziś, w środę 29 marca, o godzinie 20.00 na antenie Polsatu. Jak zwykle za stołem jurorskim zasiądą niezawodni Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz, Ewa Farna i Wojtek Łuszczykiewicz. Program poprowadzi Maciej Rock. Wesprze także psychicznie uczestników - dziś wielkie i ostateczne eliminacje! Z trzydziestu wybranych do dalszego etapu uczestników zostanie zaledwie garstka...

- Po kilkunastu godzinach przygotowań i śpiewania w etapie teatralnym Idol Polska zostało już tylko 30 osób. Jednak w kolejnym etapie - klubowym - jest tylko 12 miejsc. O tym, kto je zajmie zdecydują wykonania samodzielnie wybranych piosenek, jednak na ich przygotowanie uczestnicy mają tylko kilka krótkich godzin, a i to pod warunkiem, że zrezygnują ze snu po naprawdę długim i męczącym dniu... - czytamy na Facebooku Idola.

Na Se.pl znajdziecie jak zwykle relację na żywo! Start 20.00, zapraszamy.

Zobacz: Idol 2017, odcinek 6. Znamy już wielkich wygranych odcinka!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: