ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017, odcinek 7. Znamy już finałową dwunastkę!

Idol 2017, odcinek 7. Znamy już finałową dwunastkę!

29.03.2017, godz. 21:55
Idol 2017
foto: Facebook

Za nami kolejny odcinek Idola 2017. Jurorzy zrobili wielki przesiew i zostawili ich zdaniem najzdolniejszych uczestników. Wiele utalentowanych osób odpadło!

Za nami odcinek pełen emocji, z trzydziestu uczestników zostało zaledwie dwunastu, a to nie koniec przesiewu! Wiele utalentowanych osób odpadło, bo jurorzy nie znaleźli w nich "tego czegoś", jak na przykład Marcelina, która nie narzekała, zaśpiewała poprawnie, ale najwyraźniej brak łez sprawił, że nie była wyrazista. Odpadł także charakterystyczny Przemek Dunajew. Jurorzy otwarcie przyznali, że oceniali nie tylko dzisiejsze występy, ale całokształt. Dlatego szansę dostał między innymi Jakub "Popek".

Adam Kalinowski,Karolina Artymowicz i Adrian Szputke, Patrycja Jewsienna, Agata Karczewska, Jowita Łasecka, Maciej Mazur, Julita, Szymon Borkowski, Żelka, Jakub Krystyan i Damian - tak wygląda finałowa dwunastka. Teraz uczestnicy mają tydzień na naukę i kolejny występ przed jury. Trzeba wam wiedzieć, że wielu z nich zmieni swój image. Na przykład Żelka nie będzie już miała czerwonych włosów! Co jeszcze będzie się działo? Co działo się dzisiaj?

Zobacz: Idol 2017, odcinek 7. zapis relacji na żywo na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: