ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Idol 2017: Wojtek Łuszczykiewicz ostatnim jurorem nowej edycji

Idol 2017: Wojtek Łuszczykiewicz ostatnim jurorem nowej edycji

14.11.2016, godz. 13:19
Wojtek Łuszczykiewicz
foto: © AKPA

Wojtek Łuszczykiewicz ostatnim ogłoszonym jurorem Idola 2017. Oprócz niego w jury nowej serii popularnego muzycznego show zasiądą: Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz i Ewa Farna.

Jury Idola 2017 ujawnione! Ostatni ujawniony juror to Wojtek Łuszczykiewicz - wokalista zespołu Video, autor tekstów większości przebojów zespołu. Jest również autorem piosenki "Wstaję" Grzegorza Hyżego & Tabba. Muzyk potwierdził tę informację w rozmowie z RMF FM. Oprócz Łuszczykiewicza w jury zasiądą: Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasiewicz. Przypominamy, że cały czas trwają precastingi do 5. edycji kultowego programu. Odbyły się już eliminacje w Gdyni, Poznaniu, Katowicach i Warszawie. Pierwsze odcinki wznowionego Idola będzie można obejrzeć wiosną 2017 roku.

Pierwszą edycję Idola pokazano w Polsacie w 2002 r. Polska była jednym z pierwszych krajów, która zakupiła licencję tego programu. Co ciekawe, Idol był pierwszym w Polsce programem muzycznym, w którym o losach uczestników decydowali już nie tylko sami jurorzy, ale przede wszystkim widzowie.

ZOBACZ: Idol 2016. Castingi - gdzie i kiedy? [HARMONOGRAM]

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: