ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Jaki program zastąpi Taniec z Gwiazdami w Polsacie?

Jaki program zastąpi Taniec z Gwiazdami w Polsacie?

07.07.2017, godz. 08:39
Taniec z gwiazdami 4, jury
foto: © AKPA

Jesienią tego roku nie zobaczymy kolejnej edycji programu Taniec z gwiazdami. Po siedmiu edycjach Polsat postanowił zrobić przerwę i zdecydował się wyemitować inny popularny program.

Stacja Polsat zdecydowała się wstrzymać z realizacją kolejnej, ósmej edycji Tańca z gwiazdami. Przyczyny są różne - problemy zdrowotne jurorki Beaty Tyszkiewicz, delikatny spadek oglądalności, brak prawdziwych gwiazd chętnych do udziału w show. Być może program powróci wiosną, ale do tej pory Polsat musi zapełnić piątkowy wieczór. - Według medialnych spekulacji, jesienią miejsce "Dancing with the stars" zajmie reality show pt. "Wyspa przetrwania". Castingi do tego programu odbyły się wiosną br., - stacja prawdopodobnie wyłoniła w nich grupę śmiałków pragnących zmierzyć się z naturą, z własnymi słabościami oraz ze sobą nawzajem w ekstremalnych konkurencjach na jednej z dzikich wysp Australii i Oceanii - czytamy w Telemagazynie.pl.

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami doczekało się trzynastu edycji w stacji TVN w latach 2005-2011 oraz siedmiu edycji na antenie Polsatu w latach 2014-2017. Wyspa przetrwania to z kolei światowa produkcja, która doczekała się jak dotąd 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji.

Zobacz: Magda Gessler marzy o dziecku? Ten wpis daje do myślenia!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: