ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Kompromitacja nauczyciela z gimnazjum w Milionerach. Pytanie było banalne...

Kompromitacja nauczyciela z gimnazjum w Milionerach. Pytanie było banalne...

16.03.2017, godz. 10:43
HUBERT URBAŃSKI Z DZIEĆMI_1PUBL
HUBERT URBAŃSKI Z DZIEĆMI foto:

Nauczyciel z gimnazjum z Gostynia odpadł na prostym pytaniu o lekturę szkolną. Z jakim pytaniem w Milionerach nie poradził sobie Przemysław Dobrzyński? Sprawdź!

Kompromitacja w Milionerach? Tak internauci oceniają występ Przemysława Dobrzyńskiego - nauczyciela języka niemieckiego w gimnazjum w Gostyniu. Skąd tak surowe oceny? Jak się okazuje nauczyciel nie poradził sobie z pytaniem o lekturę szkolną. Mężczyzna nie rozpoznał cytatu z "Pana Tadeusza". Jakie konkretnie pytanie usłyszał? Oto ono:

Gdzie „panieńskim rumieńcem dzięcielina pała”? A) w „Panu Tadeuszu” B) w „Dziadach” C) w „Konradzie Walenrodzie” D) w „Kordianie”

Pan Przemysław zaznaczył odpowiedź C, która oczywiście jest odpowiedzią błędną. Wymieniony cytat pochodzi z inwokacji z "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza. Nauczyciel nie skorzystał z żadnego z trzech kół ratunkowych i po krótkim namyśle poprosił, aby prowadzący zaznaczył odpowiedź C. „Cóż, to tylko zabawa" – przyznał zawodnik po podaniu przez prowadzącego program poprawnej odpowiedzi na etapie trzeciego pytania. Mężczyzna wrócił więc do domu z gwarantowaną kwotą 1000 złotych.

ZOBACZ: Najsłabsza uczestniczka Milionerów. Odpadła na pierwszym pytaniu

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: