ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Kto poślubi mojego syna: Uczestnik przeszedł operację na otwartym sercu

Kto poślubi mojego syna: Uczestnik przeszedł operację na otwartym sercu

12.09.2016, godz. 10:12

Szok! Uczestnik programu Kto poślubi mojego syna trafił do szpitala i przeszedł poważną operację! Na szczęście jest już po zabiegu. Co się stało Mateuszowi Skrentnemu?

Mateusz Skrentny i jego mama wzięli udział w drugiej edycji show Kto poślubi mojego syna. Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych synów, ponieważ jest kulturystą. Program się zakończył, ale o Mateuszu nadal było głośno. Najpierw przeszedł niesamowitą metamorfozę i zrzucił sporo kilogramów. Następnie został trenerem samego Donalda Tuska. Niestety zdrowy tryb życia nie pomógł. Niedawno chłopak trafił do szpitala.

Poczułem nagle, że ciężko mi złapać oddech…potem oddychanie było już niemożliwe… Szybko rodzina zawiozła mnie do miejscowego szpitala, gdzie stwierdzono infekcję zastawki aortalnej serca, płyny w płucach oraz, że konieczna będzie operacja - napisał na Facebooku. - Bardzo poważna operacja na otwartym sercu...Tak spędzę niestety moje jutrzejsze 29. Urodziny… W szpitalu… Dziękuję bliskiej rodzinie, która jest przy mnie i wspiera w tej ciężkiej sytuacji. Trzymajcie kciuki aby wszystko dobrze się skończyło… Urodziny w szpitalu. Otrzymałem od Was sporo wiadomości, życzeń, maili. Niestety nie jestem w stanie odpisać każdemu z osobna. Dziękuję wszystkim za tyle miłych słów w komentarzach, nie spodziewałem się naprawdę tak pozytywnej energii, którą w nich do mnie przesłaliście. Miejmy nadzieję, że ta energia postawi mnie na nogi.. – czytamy we wpisie na Facebooku. Mateusz zamieścił też fotki ze szpitalnego łóżka.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz: Figurski wrócił do pracy!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: