ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Kto wystąpi w 2. sezonie show Azja Express? Oto lista chętnych!

Kto wystąpi w 2. sezonie show Azja Express? Oto lista chętnych!

16.10.2016, godz. 14:07
Azja Express - zwiastun
foto: Agencja TVN/x-news

Program Azja Express zyskał wielu fanów! Nic dziwnego, że stacja już myśli o drugiej edycji show. Pojawiają się nawet spekulacje, kogo zobaczymy w programie.

Azja Express to program, który stał się hitem! Udział i teksty Małgorzaty Rozenek oraz Radka Majdana przejdą do historii, a oni sami zdobyli nowych fanów i zapewne nowe propozycje pracy. Swój wizerunek ociepliła nieco Hanna Lis (przynajmniej zyskała nową przyjaciółkę, podobno świetnie dogadała się z Rozenek). Niestety dla niektórych okazał się spektakularną porażką... Mowa tu o Renacie "Żenulce" Kaczoruk, która nie zjednała sobie ani widzów, ani kolegów z planu. Doszło nawet do tego, że Wojewódzki musiał stanąć w jej obronie i najprawdopodobniej za swoje słowa odpowie przed sądem. Majdanowie nie zamierzają mu odpuścić ostrych słów, które padły pod ich adresem, byle tylko wybielić ukochaną.

Stacja TVN już myśl o kolejnej edycji programu. Jak donosi Jastrząbpost.pl chętni udziału w programie są: Małgorzata Foremniak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Michał Szpak, Tomson i Baron, Ewa Chodakowska, Piotr Kupicha i Agata Kaczoruk, siostra bliźniaczka Renaty Kaczoruk! Mamy nadzieję, że jeśli chociaż ta ostatnia propozycja okaże się prawdą, to Agata zrobi lepsze wrażenie niż siostra.

Zobacz: Koroniewska rezygnuje z pracy żeby zająć się córką

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: