ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Kuba Wojewódzki: Anna Starmach i zespół Mig w programie

Kuba Wojewódzki: Anna Starmach i zespół Mig w programie

04.10.2016, godz. 14:49
Kuba Wojewódzki, Anna Starmach i zespół Mig
foto: print screen Instagram

Kuba Wojewódzki: w odcinku z 04.10.2016 gośćmi będą Anna Starmach i zespół Mig. Prowadzący będzie flirtował z jurorką MasterChef!

Anna Starmach i zespół Mig to kolejni goście Kuby Wojewódzkiego. Zobaczymy ich w programie, którego emisja została zapowiedziana na 04.10.2016. Anna Starmach znana jest widzom TVN z takich programów kulinarnych jak MasterChef oraz MasterChef Junior. Poza tym Anna Starmach jest autorką wielu książek kulinarnych oraz absolwentką znanej paryskiej szkoły kucharskiej Le Cordon Bleu. Czy kojarzycie zespół Mig? Członków formacji nie trzeba przedstawiać fanom muzyki disco polo. Grupa została założona przez rodzeństwo - Dorotę, Marka, Krzyśka i Sławka Gwiazdowskich w 2000 roku. Ich utwory, takie jak Miód Malina i Słodka wariatka zebrały już miliony wyświetleń w serwisie YouTube. W 2012 roku utwór Jej Dotyk zdobył tytuł Hitu Lata na Festiwalu w Kobylnicy.

W zapowiedzi nadchodzącego odcinka show Kuby Wojewódzkiego, możemy się przekonać, że prowadzący będzie flirtował z Anią Starmach. Co na to Renata Kaczoruk?

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki przesiadł się do limuzyny. Jeździ Bentleyem Flying Spur

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: