ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl - Wiadomości, Polityka, Informacje, Wydarzenia, Sport.pl rozrywka teleshow Kuba Wojewódzki: Chyra i Różalski gośćmi kolejnego odcinka

Kuba Wojewódzki: Chyra i Różalski gośćmi kolejnego odcinka

18.10.2016, godz. 13:35
Różal u Wojewódzkiego
foto: printscreen Facebook

Andrzej Chyra i Marcin Różal Różalski u Wojewódzkiego. To właśnie oni są kolejnymi gośćmi programu showmena. W zapowiedzi odcinka Andrzej Chyra stwierdził "Mam nadzieję, że się nie zesram ze strachu"

Kuba Wojewódzki w TVN jak zwykle we wtorek o godzinie 22:30. Gośćmi dzisiejszego odcinka będą Andrzej Chyra - wybitny polski aktor filmowy i teatralny z sukcesem, próbujący swoich sił jako reżyser operowy - i Marcin "Różal" Różalski - kick-boxer i jeden z najlepszych zawodników MMA na świecie. Jak zapowiadają producenci show w najbliższym odcinku Kuby Wojewódzkiego "będą trzy bestie". Stwierdzenia tego najwyraźniej przestraszył się Chyra, który postanowił zapowiedzieć swoją obecność w show słowami: "Mam nadzieję, że się nie zesram ze strachu".

Co jeszcze wydarzy się w programie Kuby Wojewódzkiego 18 października 2016 roku? Z zapowiedzi ujawnianych na Facebooku showmana wynika, że Różal złoży prowadzącemu propozycję. Kuba Wojewódzki będzie mógł bić Różalskiego przez 30. sekund w zamian za 100 tysięcy złotych wpłaconych na rzecz wskazanej przez zawodnika MMA fundacji.

ZOBACZ: Satanista, który trenuje Popka. Kim jest Marcin Różalski? [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: