ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Kuba Wojewódzki: Mrozu i Wojciech Kalarus z Ucha prezesa. Kim są goście Kuby?

Kuba Wojewódzki: Mrozu i Wojciech Kalarus z Ucha prezesa. Kim są goście Kuby?

16.05.2017, godz. 14:59
Kuba Wojewódzki odc. 16 maja 2017
foto: PrintScreen YouTube

Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego tym razem rozgoszczą się: Mrozu oraz Wojciech Kalarus, który ostatnio wciela się w rolę Antoniego "ministra wojny" w Uchu prezesa. Co jeszcze wiemy o gościach programu, którego emisja została zapowiedziana na 16 maja?

Mrozu i Wojciech Kalarus - oto goście dzisiejszego odcinka Kuby Wojewódzkiego. Emisja programu jak zwykle o godzinie 22:30. W ujawnionej w sieci zapowiedzi widać, że prowadzący w końcu natkną się na twardych "przeciwników". Tym razem to goście będę drwić i ośmieszać prowadzącego. "Mrozu z nową płytą "Zew" u Kuby Wojewódzkiego, o którym sam Jimmy Fallon powiedział "Nie znam człowieka"" - tymi słowami zapowiedział swój występ Mrozu.

Kim jest Mrozu?

Mrozu, a tak naprawdę Łukasz Mróz ma 31 lat i jest kompozytorem, wokalistą oraz autorem tekstów. Jego pierwszy album pt. Miliony Monet pojawił się w kwietniu 2009 roku. Artysta z Gorgo Music wziął udział w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie tańcząc z Anetą Piotrowską zajął 11. miejsce. W 2010 wydał album Vabank, z którego pochodzi kawałek nagrany z Waldemarem Kastą - Globalnie, a cztery lata później w sprzedaży pojawiła się doceniona płyta pt. Rollercoaster. Pochodzą z niej znakomicie przyjęte single: 1000 metrów nad ziemią, Jak nie my to kto, Nic do stracenia i Poza logiką.

Kim jest Wojciech Kalarus

Fani "Ucha prezesa" z pewnością od razu rozpoznają w nim Antoniego "ministra wojny". Wybitny aktor teatralny, twórca wieli wielkich kreacji. Świetny reżyser. W latach 1996–1999 występował w Teatrze Rozmaitości w Warszawie, w latach 2002–2005 w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, a latach 2005–2006 w Starym Teatrze w Krakowie. Współpracował m.in. z Teatrem Dramatycznym, Teatrem Rozmaitości i Teatrem Komedia w Warszawie. Od 2008 roku jest aktorem Nowego Teatru w Warszawie.

ZOBACZ: Internauci pokochali „Ucho prezesa”. Serial jest warty 8 mln zł

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: