ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Lesbijka z Projekt Lady ocenia Rozenek "pod względem seksualnym"! [WIDEO]

Lesbijka z Projekt Lady ocenia Rozenek "pod względem seksualnym"! [WIDEO]

25.07.2016, godz. 09:53
Źródło: Paulina Koziejowska

Projekt Lady, czyli nowy program Małgorzaty Rozenk, cieszy się wielkim powodzeniem. Nic dziwnego! Większość uczestniczek jest bardzo kontrowersyjnych. Jedna z nich, Agnieszka, wyznała niedawno, że woli kobiety. Tylko u nas powiedziała jak podoba się jej prowadząca!

Niedawno pisaliśmy, że jedna z uczestniczek Projektu Lady, wyznała, że jest homoseksualistką. Specjalnie w rozmowie z reporterką naszej telewizji, wyznała jak ocenia Małgorzatę Rozenek. - Pod względem seksualnym, czy optycznym? - zapytała rozbawiona. Postanowiliśmy zapytać o wzgląd seksualny. Co odpowiedziała Agnieszka?

- Pod względem seksualnym pani Małgorzata Rozenek jest bardzo zgrabną, ładną kobietą. Na pewno wygląda na dystyngowaną, ale jak tak naprawdę w rzeczywistości jest, to przysięgam na Boga, nie wiem! - powiedziała uczestniczka show TVN. Nie tylko Agnieszce podoba się Małgosia. Agata w drodze do pałacu w Radziejowicach przyznała, że Rozenek jest pociągająca. - Ja się cieszę, w ch*j, że poznam Małgorzatę Rozenek, bo dla mnie ona jest tak piękna, że sama bym ją je*ała! - mówiła dziewczyna.

Też tak uważacie?

Zobacz: Uczestniczki Projekt Lady o swoich zmianach: "Kawa zamiast lodów, teatr zamiast kina, restauracja Gessler zamiast cheeseburgera!"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: