ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Magda z Warsaw Shore o swojej CIĘŻKIEJ pracy: "My zapie*dalamy!"

Magda z Warsaw Shore o swojej CIĘŻKIEJ pracy: "My zapie*dalamy!"

13.09.2016, godz. 13:17
Źródło: Super Express TV

Ekipa z Warszawy cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że uczestnicy Warsaw Shore często promują swoją osobą różnego rodzaju dyskoteki. Magda zdradza jak wygląda jej praca i zapewnia, że nie jest to wcale takie łatwe!

Ekipa z Warszawy wciąż wzbudza kontrowersje mimo, że od pierwszej serii programu minęło już kilka lat. Magda z Warsaw Shore wyznała w rozmowie z tv.se.pl, że praca jaką wykonuje jest bardzo ciężka. Mowa o promowaniu swoją osobą dyskotek porozrzucanych po całej Polsce. - Może naszym zadaniem nie jest picie, ale każdy po alkoholu lepiej się bawi, tak? - mówi nam Magda.

Wylicza też, co należy do jej obowiązków jako "twarzy" klubu. - Pijemy ten alkohol w tych klubach, mamy jakieś wywiady, jeździmy - Warszawa, do swojego domu rodzinnego, na zlecenia na jeden koniec Polski, na drugi - opowiada celebrytka. - Takie podróżowanie jest fajne i ludziom się wydaje, że to jest takie zaje*iste, że my leżymy i wożą nas - żali się Magda. - Prawda jest taka, że zapie*dalamy! Bo trzeba tutaj jechać, tutaj jechać, tutaj jechać, każdy ma jakiś plan na dany tydzień i to jest męczące - rozpacza uczestniczka Warsaw Shore.

Faktycznie ciężka praca?

Zobacz: Mała Ania z Wasaw Shore: "Picie i imprezowanie to też CIĘŻKA praca!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: