ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
9,2

Mali Giganci (Mali Giganci)

mali-giganci-jury

Mali Giganci to program TVN, w którym rywalizują ze sobą małe uzdolnione dzieci w wieku od czterech do ośmiu lat. Grają, śpiewają, tańczą, recytują. Uczestnicy są następnie podzieleni na kilka drużyn i rywalizują ze sobą.

 • Mali Giganci już niedługo powrócą na antenę TVN. Okazuje się jednak, że w składzie jury nastąpiła mała zmiana. Nie zobaczymy już Katarzyny Bujakiewicz. Na jej miejscu pojawi się inna znana aktorka. Kto to?
 • Mali Giganci Finał Finałów! Jeżeli myśleliście, że finał był ostatecznym odcinkiem programu, to byliście w błędzie. 23.04.2016 dzieciaki z Małych Gigantów jeszcze raz wprawią nas w dobry humor swymi występami. Jurorzy będą zachwycać się występami Martyny i Dagmary, Aleksa i H...
 • Już dziś o godzinie 20.00 rozpocznie się 9 odcinek show rozrywkowego na TVN Mali Giganci 2. To odcinek finałowy, w którym zmierzą się: Kadra Anki i Hyżaki. Co zaprezentują dzieciaki? Jak ocenią ich jurorzy? Zachęcamy do śledzenia RELACJI NA ŻYWO tu, na Se.pl.
 • Mali Giganci 2, odc. 9, czyli wielki finał, już za nami! Kto wygrał program? Kto zachwycił publiczność i która drużyna okazała się lepsza: Ani Dereszowskiej czy Grzegorza Hyżego? Sprawdźcie!
 • Mali Giganci 2, odc. 9 FINAŁ zobaczymy już dziś o godz. 20! Zapowiadają się ogromne emocje - wiemy już, że Anna Dereszowska zachwyci publiczność i że mali giganci wystąpią z tancerzami You Can Dance. Wszystkie informacje na temat finału Małych Gigantów 2, odc. 9 znajdziecie t...
 • Mali Giganci 2 odc. 7. już za nami! W tym odcinku na scenie zaprezentowały się cztery drużyny - Anny Dereszowskiej, Soni Bohosiewicz, Magdy Mołek oraz Grzegorza Hyżego. Z Małych Gigantów w siódmym odcinku odpadła drużyna Magdy Mołek - Niezłomni!
 • Mali Giganci 2 odc. 7. na żywo relacja od godz. 20 już w sobotę, 02.04.2016, tylko na Se.pl. Znajdziecie u nas wszystkie informacje - kto wypadł najlepiej, kto zachwycił jurorów, kto zaliczył małą wpadkę, kto oczarował publiczność i wreszcie - kto odpadł z programu. Relacja o...
 • Mali Giganci 2 odc. 7 zobaczymy już dziś o godz. 20! W tym odcinku zobaczymy co najmniej dwa rewelacyjne występy i jeden... z drobną wpadką. Czytaj dziś wieczorem relację na żywo tylko na SE.pl i sprawdź, kto ją zaliczy!
 • Mali Giganci 2 odc. 6. już za nami! W tym odcinku na scenie zaprezentowały się dwie drużyny - Soni Paka i Hyżaki. Jednak żadna z tych drużyn nie pożegnała się z programem. Z Małych gigantów odpadła drużyna Kuby Wesołowskiego - Weselaki!
 • Mali Giganci 2 odc. 6. na żywo relacja od godziny 20.00 już w sobotę, 26.03.2016. Wszystkie informacje tylko na Se.pl - kto odpadł, kto przeszedł dalej, kto był najlepszy. Relacja online na Se.pl z 6. odcinka show Mali giganci 2.
 • Uczestnicy Małych gigantów nie tylko chętnie prezentują swoje talenty, ale także z równie wielką ochotą wypowiadają się na różne tematy. Tym razem dzieci rozmawiały o... polityce! Zobacz zabawne wideo!