ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Mam Talent 2016. Striptiz, faceci w szpilkach i pokaz mody

Mam Talent 2016. Striptiz, faceci w szpilkach i pokaz mody

26.09.2016, godz. 09:51

Mam talent znów zapewniło rozrywkę na wysokim poziomie. W czwartym odcinku castingów pojawiło się wiele osobowości wartych zapamiętania. Niektóre talenty były nietypowe inne całkiem pospolite, ale wyćwiczone do perfekcji. Sprawdź co działo się w ostatnim odcinku Mam talent.

W Mam Talent znów zaprezentowały się naprawdę uzdolnione osoby! Jury w składzie Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska mieli twardy orzech do zgryzienia. Pierwszymi uczestnikami był duet taneczny M&M's, czyli Mateusz i Mieszko. Panowie nie zaprezentowali jednak zwyczajengo tańca, bo... wystąpili w szpilkach! Inspiracją dla młodych tancerzy był występ Yannisa Marshalla w brytyjskiej edycji show. Jurorzy byli jednogłośni - 3 razy TAK!

Innym wartym zauważenia tancerzem był Cezary Borowik, który trenuje taniec od 4 roku życia. Niestety ostatni rok nie tańczył z powowdu kontuzji kolana. Zaprezentował swoją choreografię i dostał owacje na stojąco od jurorów i publiczności. - Nie znajdę słów na opisanie tego, co widziałam i czułam - powiedziała Chylińska.

Ten występ podniósł jurorów z miejsc Podobał Wam się? ☺ #mamtalent #mamtalenttvn #mamtalent9 #gottalent #tvshow #talentshow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn) 24 Wrz, 2016 o 11:38 PDT

Zaskoczeniem była również 40-letnia Grażyna Pander-Kokoszka, która zaprezentowała stworzoną przez siebie kolekcję ubrań. Zaangażowała modelki, które został efektownie rozebrane aż do bikini! - Nie jestem obiektywny, bo jestem zakochany - krzyczał podniecony Egurrola. Małgosia Foremniak była tak zachwycona, że sama zaczęła robić striptiz!

A Wam który występ podobał się najbardziej?

Zobacz: Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: