ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Mam talent 9. Kim jest Jakub Herfort zwycięzca Mam talent 9?

Mam talent 9. Kim jest Jakub Herfort zwycięzca Mam talent 9?

27.11.2016, godz. 09:23
Finaliści Mam talent
foto: Printscreen instagram

Finał Mam Talent 9 odbył się 26 listopada 2016 roku. Kto wygrał 9. edycję show? Spośród dziesięciu występów najlepszy okazał się występ... Sprawdź, kto wygrał Mam talent 9 na SE.pl

Kto wygrał Mam talent 9? Finał, który wyłonił zwycięzcę odbył się w sobotę 26 listopada 2016. O zwycięstwo, czyli czek na 300 tys. złotych, walczyło aż dziesięciu wykonawców: Wolf Gang, Kapela Ciupaga, Mateusz Lasio Companija Laskowski, Mercelka Joo i Robert, Aleksandra Bednarz, NBDS Team, Daria Kowolik, Just Edi Show, Acrodreams, Jakub Herfort. Decyzją widzów program wygrał wokalista Jakub Herfort.

Kim jest Jakub Herfort zwycięzca Mam talent 9?

Jakub Herfort ma 20 lat i śpiewa od dziecka. Dopiero od dwóch lat robi to zawodowo. Trafił na lekcje śpiewu do pani Świderskiej z Gminnego Ośrodka Kultury. Uczy się śpiewu klasycznego. Najbardziej lubi wykonywać ballady, które według niego pobudzają serce i zmuszają do refleksji. Poza śpiewem od dwóch lat gra na bębnach w zespole KOMBINATORZY. W wolnych chwilach pisze wiersze. Planuje studiować śpiew klasyczny w Poznaniu.

Tak rok temu Jakub Herfort prezentował się podczas koncertu w swojej rodzinnej miejscowości:

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: