ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Mam talent 9, odcinek 11. Przed nami kolejny półfinał!

Mam talent 9, odcinek 11. Przed nami kolejny półfinał!

12.11.2016, godz. 14:25
Mam talent - półfinał 9. edycji
foto: Agencja TVN/x-news

Przed nami kolejny półfinał programu Mam talent. Zostały już tylko cztery miejsca w finale, dwa z nich dla najlepszych uczestników tego odcinka. Macie swoich faworytów?

Przed nami przedostatni już półfinał programu Mam talent. W dziewiątej edycji show działo się bardzo dużo, jak zwykle pojawili się niebywale utalentowani uczestnicy. Niestety jury musi wybrać najlepszych. Ci z kolei prezentują swoje umiejętności w półfinałach, z których tylko dwoje najlepszych dostanie się do wielkiego finału i wystąpi na żywo przed widzami zgromadzonymi przed telewizorami.

Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wiedzą już, kto ma potencjał, kto odnajdzie się na scenie, kto dobrze czuje się przed publiką. Jury wybiera dojrzałych i świadomych artystów, a Marcin Prokop i Szymon Hołownia dbają o dobry humor widzów.

Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z kolejnego, przedostatniego półfinału programu Mam talent. Przed jury i publicznością wystąpią: WOLF GANG, AYMAN SHMSHOWN, ISMEN, MATEUSZ LASOWSKI „LASIO COMPANIJA", R-STYLE, LOVE ART, ETC MYSTIQUE, MARTYNA CIOK. Za kogo trzymacie kciuki?

Zobacz też: Doda gwiazdą Pitbulla ZDJĘCIA

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: