ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Mam Talent 9 odcinek 8. Relacja na ŻYWO!

Mam Talent 9 odcinek 8. Relacja na ŻYWO!

22.10.2016, godz. 20:13
Mam talent - półfinał 9. edycji
foto: Agencja TVN/x-news

Mam Talent 9 odcinek 8 zostanie wyemitowany w sobotę 22 października 2016. Dla tych, którzy nie mogą oglądać pierwszego półfinału programu w telewizji, mamy relację na żywo na SE.pl! Którzy spośród uczestników Mam Talent 9 w pierwszym półfinale okażą się najlepsi?

Pierwszy półfinał, czyli 8. odcinek Mam Talent 9, już dzisiaj. Będzie to również pierwszy odcinek tej edycji transmitowany na żywo. Gościem specjalnym pierwszego półfinału Mam Talent 9 będzie Aleksandra Kiedrowicz - zwyciężczyni poprzedniej edycji show. Kto oprócz niej pojawi się na scenie. Uczestnicy Mam Talent 9 odcinka 8 to: Formacja V2, Kinga Strączek, Cezary Borowik, Leon Voci, Paulina Oporska, Michał Stochel, Just Edi - Adrian Pruski i Acrodreams. O tym, kto dostanie się do finału zdecydują jurorzy oraz widzowie.

Transmisja na żywo z pierwszego półfinału Mam Talent 9 rozpocznie się ogodzinie 20:00 w TVN-ie.

ZOBACZ: Mam Talent 2016 - lista półfinalistów

21:40 Decyzją widzów do finału Mam Talent powinni przejść: Michał Stochel, Acrodreams oraz Just Edi. Jednak jury zdecydowało, że w FINALE Mam Talent zobaczymy: Acrodreams oraz Just Edi!

21:23 To były już wszystkie występy w półfinale Mam Talent. Do końca głosowania widzów zostało niecałe 15 minut. Po tym upływie tego czasu poznamy nazwiska FINALISTÓW.

21:14 Acrodreams to duet nie tylko akrobatyczny. Tomek i Fatima są parą w życiu prywatnym. Podczas castingów Agustin wprost nie mógł oderwać oczu od piękniejszej połowy zespołu. Jak będzie tym razem w półfinale Mam Talent? Trzeba przyznać, że równowagę mają dopracowaną do perfekcji. "Fatima doskonale się trzyma, jakby się puściła, to mielibyśmy prawdziwą tragedię" - podsumował Prokop. "Przepiękny występ. Chciałabym docenić was jako parę. To było na takim poziomie, że po prostu dech zapiera" - zachwycała się Chylińska. "To bez wątpienia najlepszy występ dzisiaj. Wspaniała kompozycja i wyczucie perfekcyjni" - docenił wysiłki Tomasza i Fatimy Agustin.

21:09 Just Edi dla magii rzucił studia w Wielkiej Brytanii. Iluzja fascynowała go od dziecka, w liceum pasjonował się (i już zarabiał) żonglerką oraz pokazami fireshow. Od 18go roku życia był niezależny, sam uzbierał pieniądze na studia biotechnologiczne w Edynburgu. Magik zaczyna od sztuczek karcianych. Każdy z jurorów musi wybrać kartę. Wszystko idzie zgodnie z planem. Jurorzy są zaskoczeni. "Adrian jestem w szoku. Nie wiem, jak to zrobiłeś, ale nie chcę wiedzieć. Jestem po prostu zahipnotyzowany".

21:00 Michał Stochel to wesoły 8-latek, który uwielbia grać na akordeonie. Za kulisami chłopiec przyznał, że trochę się boi, ale nie może się doczekać dzisiejszego występu. W rozmowie z prowadzącymi Michał przyznaje, że czasem rozdaje autografy. "Michałku, zobaczyłam przede wszystkim zdecydowaną poprawę twojego poziomu. Na castingu wystawały ci tylko oczy, a dzisiaj wystawał ci również nos" - chwali chłopca Foremniak. "Ująłeś mnie, masz 8 lat i myślisz o studiach. Ja mam 40 lat i nigdy o tym nie pomyślałam" - zażartowała Chylińska.

20:50 Kinga Strączek to kolejna uczestniczka półfinału Mam Talent. Kinga Strączek to 19-letnia studentka pierwszego roku prawa. Na co dzień jako że studiuje prawo dzieli czas na treningi akrobatyki powietrznej oraz naukę i zgłębianie kodeksów. Kinga pochodzi z Zagrodna ale mieszka i studiuje ( zaocznie) we Wrocławiu. Akrobatyką powietrzną zainteresowała się pod koniec szkoły podstawowej, przez 6 lat rozwijała swój talent w akrobatycznym Teatrze Ocelot będąc ich stypendystką. Dzisiejszy pokaz będzie pokazem akrobatycznym na trapezie. "To był poprawny występ, ale w półfinale to za mało. Zabrakło mi szaleństwa, charyzmy, twojej osobowości w tym występie. Moim zdaniem musisz jeszcze dojrzeć" - podsumował Egurrola. Ze zdaniem przedmówcy zgadza się Foremniak. "Ja ci Kinga zazdroszczę, ja też bym chciała się tak czasem huśtać na huśtawce. To było takie liryczne" - pociesza uczestniczkę Agnieszka Chylińska.

20:37 Paulina Oporska najlepiej odnajduje się w piosenkach rockowych i balladach. Na castingach zachwyciła Chylińską. Paulina śpiewa od dziecka. Jest samoukiem. W szkole występowała na akademiach. Brała udział w konkursach wokalnych, z których często wracała z nagrodami. Jest wokalistką zespołu rockowego After Shock. Na występ w półfinale Mam Talent Paulina wybrała piosenkę "I Put A Spell On You". W trakcie występu na twarzy Chylińskiej widać wyraźne wzruszenie. Jurorka daje uczestniczce owacje na stojąco. "Paulina ty jesteś tak zdolna i dojrzała. Bałam się twojego występu. Wniosłaś taką wartość, że czy śpiewasz w swojej grunge'owej koszuli czy nie, wypadasz świetnie" - podsumowuje Chylińska. Natomiast Foremniak treściwie "Jesteś cholernie utalentowana"

20:29 Cezary Browik to kojeny uczestnik półfinału Mam Talent. Cezary odkrywał swój talent etapami, 4 lata temu dołączył do koleżanek i kolegów z gimnazjum, którzy uczęszczali na zajęcia taneczne w miejskim Domu Kultury, przez trzy następne lata należał do zespołu tanecznego MIRAŻ. "Zbodzicie się państwo, że do tej pory najbardziej znanymi grzybami w Polsce były maślak i rydzyk" - zapowiada występ tancerza Prokop. "Teraz do tego grona dołączy borowik" - żartuje Hołownia. "Czy ty zawsze chciałeś zostać... nie wiem, jak to się mówi... bletnicą?" - dopytuje Hołownia. "Jestem baletmistrzem" - odpowiada ze spokojem Cezary. "Zachwyciłeś mnie na castingu, byłeś absolutnym zjawiskiem. Twój dzisiejszy występ był wspaniały. Mnie fascynuje, że masz połączoną siłę z wrażliwością. To zaprowadzi cię do nieba" - ocenia Foremniak. Egurrola zauważa, że dzisiejszy występ Cezara był nieco słabszy technicznie.

20:20 Półfinał Mam Talent - wracamy po przerwie. Zespół Leon Voci na scenie. Kim są? To czwórka tenorów. Nazar Tatshyshyn, Roman Chava, Ihor Radvanskyi, Andriy Stetshkyi, Andriy Stetshkyi. Wszyscy artyści mają wykształcenie muzyczne. Inspiracją zespołu są słynni 3 tenorzy a także kwartet tenorów Il Divo. Grupa została założona 1,5 roku temu we Lwowie. Podczas ich występu Małgorzata Foremniak wstaje z krzesła z zachwytu. Prokop pyta tenorów o... jedzenie. Jak wygląda dieta tenora? "Jemy wszystko, co nie przeszkadza naszemu głosa. Na pierwsze żurek, a na drugie pierożku" - zdradza uczestnik. "Małgosiu poziom twojej ekstazy sięga zenitu" - żartuje Hołownia. "Co ja mogę rzec, po tym, co powiedziała, dochodząca prawie Małgorzata. Powiem tak panowie. Możecie ustami robić popcorn" - podsumowała Chylińska. "Teraz my musimy dojść, a dochodzimy powoli" - kontynuował żart Prokop.

20:12 Czas na przerwę w półfinale Mam Talent. Tuż po reklamie na scenie pojawią się cztery lwy... Czy wiecie już, o kogo chodzi?

20:09 Mam Talent, PÓŁFINAŁ! Na sam początek roztańczona formacja V2, która tworzy dość dużą taneczną rodzinę, obecnie liczącą 22 osoby. Razem jeżdżą na obozy i turnieje taneczne ale również na prywatne wyjazdy wakacyjne czy też ferie zimowe. Lider grupy przyznaje, że obawiają się trochę występu na żywo. V2 zaprezentowała układ taneczny do energetycznego kawałka Fergie "A little Party Never Killed Nobody". Ich obawy się nie sprawdziły - wszystko poszło idealnie. Jaka będzie ocena jury? "Nie można było sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia tego programu" - rozpoczął Egurrola. "To był taki taneczny medley" - stwierdziła Chylińska. "Aż strach się bać, co pokażecie dalej, bo jestem pewna, że widzowie i widownia was pokochali" - podsumowała Foremniak.

20:05 ZACZYNAMY! Szymon Hołownia i Marcin Prokop dosłownie zlatują na scenę z anielskimi skrzydłami. Przypominamy, że już zaraz zobaczymy pierwszą ósemkę uczestników. Przypominamy, że od tej edycji na swoich faworytów można również głosować za pomocą aplikacji internetowej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: